رفتن به بالا
  • جمعه - 10 خرداد 1398 - 19:06
  • کد خبر : ۱۶۸۲۹
  • مشاهده :  87 بازدید
  • چاپ خبر : سارا قمی : با وجود هواداران مان نمی‌توانند ملوان را منحل کنند

سارا قمی : با وجود هواداران مان نمی‌توانند ملوان را منحل کنند

بازیکن تیم ملوان بندرانزلی می‌گوید ، زنان زیادی طرفدار تیم ملوان هستند و به خاطر آن ها امکان انحلال دوباره ی ملوان وجود ندارد .

تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی پرافتخارترین تیم فوتبال بانوان ، نیم فصل اول لیگ را خیلی خوب آغاز کرد تا آن جا که مریم ایراندوست معتقد بود در این فصل یکی از جام‌ها را به خانه می‌برند اما در ادامه با عدم پایبندی باشگاه به تعهدات مالی خود ، این تیم با مشکل مواجه شد و حتی پنج بازیکن خود را از دست داد . ملوان اکنون با ۳۰ امتیاز در جایگاه ششم جدول رده‌بندی قرار دارد . سارا قمی ، بازیکن این تیم در گفت‌وگو با ایسنا در مورد وضعیت ملوان در هفته‌های پایانی گفت : شرایط مان در نیم فصل دوم واقعاً افتضاح بود ، چون باشگاه ملوان به تعهدات مالی خود عمل نکرد و به همین دلیل پنج بازیکن ثابت مان را از دست دادیم و نتایج خوبی نگرفتیم . خوشبختانه در چند بازی اخیر بین بازیکنان تیم هماهنگی به وجود آمد و نتایج بهتری کسب کردیم .

او در ادامه افزود : شرایط ملوان بحرانی است ، چون حامی مالی نداریم و شورای شهر در برخی از بازی‌ها حمایت مان می‌کند تا مسابقه را انجام دهیم اما در کل شرایط مان خوب نیست .

ایراندوست به بازیکنان انگیزه ی بیشتری می‌دهد

قمی در مورد بازی‌کردن مریم ایراندوست (سرمربی ملوان) در چند بازی اخیر این تیم گفت : در چند بازی آغازین نیم فصل دوم ، بازیکنان مان به حد نصاب نرسیدند و به اجبار خانم ایراندوست به زمین برگشت و بازی کرد . وقتی او در زمین حضور دارد به بازیکنان نزدیک‌تر است و تیم بهتر مدیریت می‌شود . علاوه بر این چون به بازیکنان نزدیک‌تر است ، صدایش راحت‌تر به گوش می‌رسد و به تیم انگیزه و انرژی بیشتری می‌دهد .

بازیکن تیم ملوان در مورد هواداران پرشمار این تیم در لیگ بیان کرد : تنها تیم بانوان در ایران هستیم که تا این حد هوادار داریم . با شرایط بدی که تیم دارد ، همین هواداران دل‌خوشی ما هستند که تشویق و حمایت مان می‌کنند . مطمئناً هرچه بیشتر بگذرد ، تعداد هواداران بیشتر می‌شود و فکر نمی‌کنم به این زودی کسی در ایران بتواند رکوردمان را بزند .

او در مورد اینکه هواداران ملوان در هفته ی شانزدهم لیگ برای تشویق ایراندوست ، برای اولین بار از طرح موزاییکی استفاده کردند ، گفت : ما اصلاً در جریان این قضیه نبودیم . پسر خانم ایراندوست با هواداران هماهنگ کرده بود که این طرح را بزنند . همه با این حرکت خوشحال شدیم .

ملوان دیگر منحل نمی‌شود

قمی در مورد احتمال انحلال دوباره ی ملوان در پایان فصل بیان کرد : وقتی دو سال پیش ملوان را منحل کردند ، هواداران مان نمی‌توانستند حرفی بزنند ولی مطمئن باشید دیگر آن اتفاق نمی‌افتد . ما الان پنج هزار هوادار داریم و اگر بخواهند ، اعتراض کنند ، توانایی انحلال تیم را ندارند . تیم ما در این شرایط بد اقتصادی دل زنان را شاد می‌کند ، آن ها از شهرهای مختلف استان برای تماشای بازی به ورزشگاه می‌آیند ، بنابراین منحل کردن تیم در این شرایط خیلی سخت است .

او در مورد احتمال برگشت ملوان به جمع چهار تیم برتر جدول رده بندی گفت : الان نمی‌توانیم در این مورد صحبت کنیم ، چون شرایط مان خیلی بد است و بازیکن نداریم . تیم‌های بالای جدول پرمهره هستند و هزینه می‌کنند . ما بازی به بازی پیش می‌رویم و امیدواریم نتیجه ی خوبی بگیریم ولی نمی‌دانیم در پایان کجای جدول قرار می‌گیریم .

قمی خانم گل می‌شود ؟

قمی در مورد رقابت با زهرا قنبری (بازیکن تیم شهرداری بم) برای کسب خانم گلی در لیگ گفت : چند هفته قبل چون تعداد گل‌های مان به هم نزدیک بود به رقابت با خانم قنبری فکر می‌کردم اما الان شرایط مان خیلی سخت است . هشت بازیکن تیم ملی کنار خانم قنبری بازی می‌کنند و این بر کارش تاثیرگذار است اما شرایط ما مشخص نیست . با این حال همه ی بازیکنان ملوان زحمت می‌کشند و به من پاس می‌دهند تا گل بزنم و این برایم خیلی باارزش است .

 

"ایسنا"

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه