رفتن به بالا
  • سه شنبه - 14 خرداد 1398 - 10:34
  • کد خبر : ۱۶۸۵۰
  • مشاهده :  610 بازدید
  • چاپ خبر : محمد مایلی کهن : درگیری‌ها زیاد است چون حال مردم خیلی خوب است !

محمد مایلی کهن : درگیری‌ها زیاد است چون حال مردم خیلی خوب است !

محمد مایلی‌کهن ، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت : چه کسی مسوولیت امنیت و برقراری نظم مسابقات را برعهده دارد ؟ آیا مسوولیت نظم و امنیت با فتاحی است ؟

محمد مایلی‌کهن درباره ی اتفاقات و حواشی پیش آمده در برگزاری فینال جام حذفی اظهار داشت : درباره ی چه چیزی از بازی فینال جام حذفی صحبت کنم ؟ ما آفتابه دزد را می‌گیریم ! به نظر شما مقصر چه کسی بوده است ؟ کسی تصور می‌کرد این همه آدم به ورزشگاه برود ؟ باید منصفانه قضاوت کنیم .

وی ادامه داد : فتاحی جوان است و بعضی وقت‌ها تند می‌رود ، ولی در این قضیه تقصیرش چه بود ؟ من رابطه‌ام با فدراسیون خوب نیست و رابطه ی مناسبی نداریم ، اما باید بگویم فتاحی گناهش چه بوده است ؟ آیا مسوول برقراری نظم و امنیت ورزشگاه فتاحی است ؟ باید منصفانه قضاوت کنیم ، نه این که اگر با کسی مشکل داریم ، زود تصمیم‌گیری و برخورد کنیم . باید یک مقدار بازتر و منصفانه‌تر فکر کنیم و به دور از حب و بغض صحبت کنیم . چه کسی مسوولیت امنیت و برقراری نظم مسابقات را برعهده دارد ؟ آیا مسوولیت نظم و امنیت با فتاحی است ؟ به فتاحی چه ربطی دارد . منتها می‌گویم ما همیشه دنبال آفتابه دزد هستیم .

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره ی این موضوع که داماشی‌ها هم حق داشتند ، گفت : من نگفتم که داماشی‌ها حق ندارند ، طبیعی است که آن ها هم برای حضور هواداران‌شان در ورزشگاه حق داشتند . 

مایلی‌کهن در خصوص این که ناظر مسابقه گفته است تا دو ساعت قبل از شروع بازی هم برای تماشاگران داماش جا بوده است و بعد از آن تماشاگران هجوم آوردند و هواداران داماش نتوانستند به ورزشگاه بیایند ، عنوان کرد : بله این که دیگر برعهده ی فتاحی و انوری و … نیست ، این وظیفه پلیس است ، منتها کسی زورش به پلیس نمی‌رسد و یقه ی فتاحی را می‌گیریم . مگر قدرت اجرایی فتاحی چیست ؟ وظیفه ی او این است که مسابقات را برگزار کند و هر مسابقه‌یی یک پروتکل دارد . چرا این جلسات قبل از مسابقات را برگزار می‌کنند و همه از پلیس و فرماندار و استاندار و … درگیر آن می‌شوند ؟ طبعاً هر کس مسوولیت خودش را باید انجام دهد . منتها همیشه در مملکت ما مقصر آفتابه دزد هست و مشکل این است .

وی در مورد این موضوع که حساسیت‌ها در این فصل لیگ خیلی زیاد بود و درگیری‌های زیادی اتفاق افتاد ، تصریح کرد : دلیلش را نمی‌دانید ؟ دلیلش این است که وضع مردم و جامعه خیلی خوب است ! ما دچار خودتحریمی هستیم و خودمان خودمان را تحریم کردیم . وقتی می‌گویند از ساعت ۳ بعدازظهر ورزشگاه پر بوده است ، آیا مسوول ورود تماشاگران به ورزشگاه فتاحی است ؟ ببینید نیروی انتظامی ما هم زحمت می‌کشند ، ولی باید یک مقدار واقع‌بینانه‌تر و منصفانه‌تر به قضایا نگاه کنیم . نباید تسویه حساب شخصی کنیم . روز قبل از بازی داماش و پرسپولیس فینال لیگ قهرمانان اروپا را می‌بینیم و بعد از آن می‌رسیم به فینال جام حذفی با این کیفیت برگزاری ! سال به سال دریغ از پارسال می‌شود . اصل این اتفاقات به مشکلات جامعه برمی‌گردد و خداراشکر که دیشب کسی از بین نرفت . من نمی‌دانم با این وضعیت خانواده‌ها چه طور جرات می‌کنند بچه‌های‌شان را به ورزشگاه می‌آورند .

 

 

"خبرگزاری تسنیم"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “محمد مایلی کهن : درگیری‌ها زیاد است چون حال مردم خیلی خوب است !”

  • جناب آقای مایلی کهن من یکی از هواداران ملوانم که شما را چندسال پیش پیشنهاد دادم برای مربی گری ملوان ، نه به پاس عقایدتان و نه به شرایط تان تنها به سبب دانش مربی گری تان این اتفاق افتاد . حالا می گویید اول ایران بعد گیلان اگر این گونه می اندیشید و اول ملوان و گیلان نیست پس کسی از شما نخواهد خواست که این سمت را بپذیرید . چرا که ملوان اکنون یک مربی می خواهد که از جان و دلش مایه بگذارد همانند بازیکنانی که تا پای جان برای ملوان ایستادند . اینجا باشگاه قرمز و آبی نیست که هرکه بخواهد بیاید و برود . اینجا جای انسان با جوهر است ، انسان مقاوم و دلسوز است اینجا جای متانت و مهارت است . اگر فکر اول تان ملوان نیست ، پس لطف کنید هرگز به این شهر نیاید . با سپاس فروان از شما .

ارسال دیدگاه