رفتن به بالا
  • جمعه - 17 خرداد 1398 - 10:39
  • کد خبر : ۱۶۸۶۵
  • مشاهده :  114 بازدید
  • چاپ خبر : فرهاد پورغلامی : عیار تیم ملی در بازی با کره معلوم می‌شود

فرهاد پورغلامی : عیار تیم ملی در بازی با کره معلوم می‌شود

یک پیشکسوت فوتبال ایران می‌گوید ، عملکرد خوب در بخش حمله نباید دفاع تیم ملی را تحت‌الشعاع قرار دهد .

فرهاد پورغلامی ، پیشکسوت فوتبال ایران درباره ی پیروزی ایران مقابل سوریه در یک دیدار دوستانه اظهار کرد : در وهله ی اول باید از زحمات کارلوس کی‌روش تشکر کرد . او تیم خوبی را ساخت و تیم خوبی را هم تحویل داد . ما در حال حاضر در هر پست چند بازیکن خوب داریم و این اتفاق خوبی است .

او ادامه داد : مارک ویلموتس همان‌طور که گفته بود در بخش تهاجمی تمرکز بیش‌تری دارد و ما در این بازی با ۵ گل شروع عالی داشتیم و توانستیم تیم ملی سوریه را شکست دهیم و استارت خوبی برای تیم ملی ایران با مارک ویلموتس بود .

پورغلامی افزود : در زمان کی‌روش ، سانتر از جناحین در دستور کار ما بود اما تیم مارک ویلموتس با ۲ مهاجمی که داشت به عمق خط دفاع حریف هجوم می‌برد و کم‌تر از سانتر از دو طرف استفاده می‌کرد .

این پیشکسوت فوتبال ادامه داد : با زدن گل اول سرعت بازی بیش‌تر شد و شکل بهتری به خود گرفت . یک مقدار ناهماهنگی هم در روند بازی برای بازیکنان وجود داشت که این هم ناشی از این بود که بازیکنان مدتی بود که دور هم جمع نشده بودند . ما در خط حمله بازیکنان خوبی داریم و اگر بتوانیم خوب مدیریت کنیم ، می‌توانیم عملکرد بهتری از خودمان نشان دهیم .

او در ادامه اظهار کرد : ما چند موقعیت خوب به حریف دادیم و نباید تمرکز خود را در مسایل دفاعی از دست بدهیم . همان‌طور که در بخش حمله خوب بودیم نباید در بخش دفاع ضعف از خودمان نشان دهیم .

فرهاد پورغلامی در پایان گفت : در بازی با کره جنوبی ، عیار اصلی تیم ملی ایران معلوم می‌شود و می‌تواند کمک بهتری به تیم ملی ایران کند . ویلموتس با تعویض‌هایی که در این بازی انجام داد ، شناخت بیش‌تری روی بازیکنان خود پیدا کرد و بازی برابر کره محک بهتری برای ایران خواهد بود . باید دید و منتظر ماند که چه نتیجه‌یی در این بازی رقم می‌خورد .

 

 

"ایسنا"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه