رفتن به بالا
  • جمعه - 24 خرداد 1398 - 18:37
  • کد خبر : ۱۶۹۰۲
  • مشاهده :  224 بازدید
  • چاپ خبر : چه کسی به داد ملوان می‌رسد ؟
بلاتکلیف‌ترین ملوان چند سال اخیر

چه کسی به داد ملوان می‌رسد ؟

باشگاه ملوان بندرانزلی بعد از پایان لیگ دسته یک در بلاتکلیفی محض قرار دارد و هیچ آینده ی متعین برای این تیم نمی‌توان تصور کرد .

تیم ملوان بندرانزلی ، بعد از پایان رقابت‌های لیگ دسته یک و قرارگیری در رتبه ی یازدهم با ۳۵ امتیاز در شرایط کاملاً مبهمی قرار گرفته است . این تیم کار خود را با فرهاد پورغلامی آغاز و با محمد احمدزاده تمام کرد .

ملوان شاید بی‌صاحب‌ترین تیم حال حاضر رقابت‌های حرفه‌یی فوتبال ایران باشد . تیمی که نه مالک دارد ، نه مدیرعامل دارد و نه کادرفنی مشخصی . بازیکنان این تیم به تدریج با توجه به شرایط ملوان به تیم‌های دیگر در حال کوچ کردن هستند .

در چند روز اخیر اخباری نیز مبنی بر حضور سرپرست موقت یا بازگشت مسوولان ملوان شنیده شده که تمام آن‌ها تکذیب شده است و هم‌چنان ملوان تیمی است که هنوز تکلیفش برای ادامه ی مسیر خود مشخص نشده است .

چندین جلسه با متقاضیان مختلف برای واگذاری باشگاه انجام شده است اما هیچ نتیجه ی قطعی در این جلسه‌ها صورت نگرفته و سرنوشت باشگاه ملوان هنوز در هاله‌یی از ابهام قرار دارد .

شاید مهم‌ترین مساله‌یی که ملوان را تهدید می‌کند ، مبلغ بدهی دراگان اسکوچیچ باشد . او که سال ۹۳-۹۲ به باشگاه ملوان آمده بود ، ۱۲۰ هزار دلار با ملوان قرارداد داشت و ۶۰ هزار دلار از ملوان طلب داشته است . او برای طلب خودش به ملوان ایمیلی ارسال کرد و خواستار طلبش بود . اما چون باشگاه نه کادر مدیریتی و مالکیتی مشخصی داشت ، جوابی از سوی این تیم به دست نیامد . او با توجه به این مساله ، احتمالاً به فیفا شکایت خواهد کرد البته درخواست رییس شورای شهر شهر بندرانزلی را هم نمی‌توان نادیده گرفت . او با زبان انگلیسی در یک کنفرانس مطبوعاتی از اسکوچیچ فرصت خواست تا این تیم مالک خود را پیدا کند و بعد طلبش را مطالبه کند .

اما اگر اسکوچیچ فرایند فیفا را طی کند و باشگاه ملوان هم نتواند پول او را بدهد ، این تیم به لیگ دسته دوم کشور سقوط خواهد کرد .

باید دید چه وضعیتی برای یکی از محبوب‌ترین تیم‌های گیلانی پیش می‌آید . این روزها تیم‌های فوتبال گیلانی روزهای خوشی را سپری نمی‌کنند و هم سپیدرود رشت و هم ملوان بندرانزلی در وضعیت بلاتکلیفی قرار دارند . با توجه به این مساله تنها مسوولان گیلان هستند که باید به این تیم‌ها کمک کنند و به داد دو باشگاه پرطرفدار گیلانی برسند .

 

 

"ایسنا"

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه