رفتن به بالا
  • جمعه - 31 خرداد 1398 - 09:36
  • کد خبر : ۱۶۹۲۶
  • مشاهده :  201 بازدید
  • چاپ خبر : محکومیت ملوان در پرونده ی فضایلی
آرای جدید کمیته ی وضعیت بازیکنان ؛

محکومیت ملوان در پرونده ی فضایلی

کمیته ی وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص تعدادی از پرونده های مطروحه در این کمیته نسبت به برخی باشگاه های مورد شکایت اعلام کرد .

به گزارش “سپید نیوز” از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ؛ آرای صادره شده به شرح زیر است :

در پرونده ی شکایت حمیدرضا منصوری با باشگاه سپیدرود رشت ، کمیته ی وضعیت با توجه به بررسی پرونده ی دعوی خواهان را ثابت دانسته و مستنداً به ماده ی ۱۹۸ قانون آیین دادرسی مدنی و ۲۴۹ قانون تجارت حکم به محکومیت خوانده به پرداخت مبلغ ۷۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال بابت اصل خواسته در حق خواهان صادر کرد .

با توجه به شکایت ولی خورسندی از امید سینک بازیکن باشگاه نساجی مازندران ، سینک به پرداخت مبلغ ۴۹۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال بابت اصل خواسته و پرداخت مبلغ ۹/۸۰۰/۰۰۰ ریال هزینه ی دادرسی در حق خواهان (ولی خورسندی) محکوم شد . همچنین کمیته ی وضعیت دعوی خواهان را نسبت به مبلغ ۱۴۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال مردود و قابل رسیدگی دانست .

در پی شکایت حمیدرضا عسگری از باشگاه آلومینیوم اراک ، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۷۵/۰۰۰/۰۰۰ ریال بابت اصل خواسته در حق خواهان محکوم شد .

در پرونده ی شکایت پیمان پورصادقی از باشگاه شهرداری بندرعباس ، کمیته ی وضعیت با توجه به بررسی پرونده ی دعوی خواهان را ثابت دانسته و مستنداً به ماده ی ۱۹۸ قانون آیین دادرسی حکم به محکومیت خوانده به پرداخت مبلغ ۴۷۵/۰۰۰/۰۰۰ ریال بابت اصل خواسته در حق خواهان صادر کرد .

همچنین در پی شکایت علیرضا فضایلی از باشگاه ملوان بندرانزلی ، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۲۶۳/۰۰۰/۰۰۰ ریال بابت اصل خواسته در حق خواهان محکوم شد . همچنین کمیته ی وضعیت درخصوص خسارات هزینه ی دادرسی با توجه به عدم مطالبه از سوی خواهان ، مواجه با تکلیفی نمی باشد .

با توجه به شکایت ولی خورسندی از فرشاد سالاروند بازیکن استقلال خوزستان ، این بازیکن به پرداخت مبلغ ۸۲۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال بابت اصل خواسته و پرداخت ۱۶/۴۰۰/۰۰۰ ریال هزینه ی دادرسی در حق ولی خورسندی محکوم شد . همچنین کمیته ی وضعیت دعوی خواهان را نسبت به مبلغ ۳۵۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال مردود و قابل رسیدگی دانست .

گفتنی است ، آرای صادره ظرف مدت ۷ روز از تاریخ ابلاغ در کمیته ی استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدید نظرخواهی خواهد بود .

 

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه