رفتن به بالا
  • جمعه - 7 تیر 1398 - 11:42
  • کد خبر : ۱۶۹۴۶
  • مشاهده :  183 بازدید
  • چاپ خبر : شرایط نامناسب ملوانان در کم تر از ۴۰ روز تا آغاز لیگ یک
وقتی متقاضیان شرایط خرید باشگاه را نمی‌پذیرند

شرایط نامناسب ملوانان در کم تر از ۴۰ روز تا آغاز لیگ یک

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی شرایط بسیار بدی را تجربه می‌کند و هنوز از مدیر و مالک این باشگاه رونمایی نشده است .

باشگاه ملوان بندرانزلی در ماه‌های اخیر شرایط نامشخصی داشته و مالک این باشگاه هنوز شناخته نشده است . با وجود انتخاب بهمن صالح‌نیا به‌عنوان سرپرست باشگاه ملوان ، او امور باشگاه را پس از مدتی پیگیری نکرد و باشگاه ملوان هنوز مدیری ندارد . در عین حال مدیران ورزشی و غیرورزشی استان گیلان هم مشغول بررسی متقاضیان خرید امتیاز باشگاه ملوان هستند .

شروط مسوولان استانی برای متقاضیان خرید ملوان ، حل کردن پرونده ی شکایت دراگان اسکوچیچ و پاشنکو به فیفا با پرداخت بخشی از مطالبات آن ها و نیز باز کردن پنجره ی نقل‌وانتقالاتی باشگاه است ، اما تاکنون کسی این شروط را نپذیرفته . در صورتی که هیچ باشگاهی حاضر به انجام این تعهد نشود ، مدیران استان گیلان امیدوارند تمام امتیاز باشگاه ملوان یا بخشی از آن را به نیروی دریایی واگذار کنند .

رمضانی، رییس هیات فوتبال انزلی در این باره اظهار داشت : نیروی دریایی موافق در اختیار گرفتن باشگاه ملوان و پرداخت هزینه‌های جاری تیم است ، اما پرداخت بدهی‌های باشگاه را قبول ندارد . البته اگر مالک جدید باشگاه انتخاب شود ، نیروی دریایی می‌تواند ۳۰ درصد از سهام را در اختیار داشته باشد و بازیکنان سرباز و نیز زیرساخت‌های ورزشی خود را در اختیار تیم ملوان قرار دهد .

مشکل دیگر باشگاه ملوان ، پرداخت مطالبات اسکوچیچ است . سرمربی سابق ملوانان حدود یک ماه پیش نامه‌یی درباره ی پرداخت مطالباتش به باشگاه ملوان بندرانزلی ارسال و مسوولان این باشگاه را به پیگیری مطالباتش از طریق فیفا تهدید کرد . در صورت رخ دادن این اتفاق ، ممکن است به دلیل کسر شش امتیاز از ملوان در فصل گذشته لیگ دسته اول فوتبال، ملوانان این فصل به سقوط به لیگ دسته دوم محکوم شوند . ملوان ۶۰ هزار دلار به اسکوچیچ بدهکار است که ممکن است فیفا علاوه بر آن ، ملوانان را جریمه کند.

همچنین قرار بود تمرینات تیم ملوان بندرانزلی با حضور محمد احمدزاده و پژمان نوری آغاز شود که به دلیل وضعیت نامشخص مالکیت و مدیریت باشگاه ملوان ، این اتفاق رخ نداد . آب ساختمان باشگاه ملوان هم به دلیل بدهی‌های باشگاه قطع است ! ملوان در حالی با این مشکلات مواجه است که لیگ دسته اول از روز ۱۴ مرداد (حدود ۴۰ روز دیگر) آغاز می‌شود و قوی سپید انزلی همچنان شرایط مبهمی دارد .

"خبرگزاری تسنیم"

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه