رفتن به بالا
  • یکشنبه - 9 تیر 1398 - 22:15
  • کد خبر : ۱۶۹۶۴
  • مشاهده :  241 بازدید
  • چاپ خبر : مالک پیشین درصدد بازگشت به ملوان

مالک پیشین درصدد بازگشت به ملوان

مالک پیشین ملوان که از مالکیت این تیم انصراف داده بود ، دوباره برای بازگشت به این تیم پیش قدم شده و حتی از مذاکره با دراگان اسکوچیچ برای هدایت ملوان در فصل آینده خبر داده است .

مالک پیشین باشگاه فوتبال ملوان بندرانزلی در آستانه ی پذیرش دوباره ی این سمت قرار دارد . محمدرضا رفیع نیا گفته حاضر است دوباره برای مالکیت این باشگاه پرطرفدار پیش قدم شود . وی وعده داده در صورتی که با درخواستش مبنی بر مالکیت این باشگاه موافقت شود ، حاضر است تمام بدهی‌های ملوان را بپردازد . رفیع نیا حتی از مذاکره با دراگان اسکوچیچ ، سرمربی سابق این تیم برای فصل آینده هم خبر داده و گفته در این مذاکرات به نتایج مثبتی هم رسیده است .

رفیع نیا پیش از این و در فصل ۹۷-۹۶ ، ۷۰ درصد از سهام ملوان را خریداری کرد ، اما مالکیت او در این تیم طولانی نبود و پیش از به پایان رسیدن مسابقات این فصل با ارسال نامه‌یی به اداره ی ورزش و جوانان شهرستان بندرانزلی ، انصراف خود را از تیمداری اعلام و مالکیت ملوان را واگذار کرد . پس از استعفای رفیع نیا مشکلات مالی این باشگاه پرطرفدار سر به فلک کشید و با شکایتی بازیکن مقدونیه‌یی این تیم به خاطر پرداخت نشدن مطالباتش ، ملوان از نقل و انتقالات و جذب بازیکن محروم شد و فصل اخیر را با ۶_ امتیاز آغاز کرد .

تاکنون هیات فوتبال شهرستان بندرانزلی پاسخی به نامه‌های رفیع نیا نداده است ، اما هیچ بعید نیست طی روز‌های آینده این انتقال انجام شود و ملوان بار دیگر به بخش خصوصی واگذار شود .

 

"باشگاه خبرنگاران جوان"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه