رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 12 تیر 1398 - 15:01
  • کد خبر : ۱۶۹۷۸
  • مشاهده :  225 بازدید
  • چاپ خبر : محکومیت ملوان در پرونده ی شکایت خانم فریبا بستکی
اعلام آرای کمیته ی وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال

محکومیت ملوان در پرونده ی شکایت خانم فریبا بستکی

کمیته ی وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال تعدادی از آرای پرونده های موجود در این کمیته را صادر کرد .

به گزارش “سپید نیوز” از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، بر اساس اعلام کمیته ی وضعیت بازیکنان ، در پرونده ی شکایت خالد شفیعی از باشگاه تراکتورسازی تبریز این باشگاه با توجه به عدم ارایه ی دفاعیه به پرداخت مبلغ ۶/۰۸۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال به علاوه هزینه ی دادرسی محکوم شده که این حکم طی مدت ۷ روز قابل تجدیدنظرخواهی است .
همچنین در پرونده ی شکایت عقیل شویعی کعبی از باشگاه استقلال خوزستان این باشگاه به پرداخت مبلغ ۵/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال اصل خواسته و ۱۰۰/۰۰۰/۰۰۰میلیون ریال هزینه ی دادرسی محکوم شده است .
پیرو شکایت مهرداد طهماسبی از باشگاه فولاد خوزستان نیز این باشگاه محکوم به پرداخت مبلغ ۹۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال شد .
همچنین در پرونده شکایت محمود تیغ نورد از باشگاه صنعت نفت آبادان این باشگاه به پرداخت مبلغ ۱/۱۱۴/۰۰۰/۰۰۰ ریال طبق خواسته ی خواهان به علاوه هزینه ی دادرسی محکوم شد .
در پرونده ی شکایت سجاد عاشوری از باشگاه خونه به خونه ی بابل این باشگاه به پرداخت مبلغ مبلغ ۲/۳۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال در حق خواهان محکوم شد .
پیرو شکایت خانم فریبا پستکی از باشگاه ملوان انزلی نیز خواسته ی خواهان مورد تایید کمیته ی وضعیت بازیکنان قرار گرفته و باشگاه ملزم به پرداخت مبلغ مورد نظر در این پرونده شده است .
در خصوص پرونده ی شکایت آقای عباس امیدی از باشگاه شهریار ساری این باشگاه به پرداخت مبلغ مورد ادعای خوانده همچنین هزینه ی دادرسی محکوم شد . پیرو شکایت محمد دارابی از باشگاه شهدای بابلسر همچنین محمود منفرد از باشگاه پاس همدان و محسن وفایی صدر از باشگاه فرهنگی شاهین شهرداری بوشهر نیز باشگاه ها محکوم به پرداخت مبلغ مورد ادعای خواهان شدند .
کمیته ی وضعیت بازیکنان در پرونده ی شکایت میلاد احمدی مجد از باشگاه ورزشی نساجی مازندران دعوای خواهان را مردود دانسته که قابل رسیدگی نمی باشد . همچنین در پرونده ی شکایت احسان عبدی گورابی از باشگاه شهرداری تبریز دعوای خواهان در این کمیته ی قابل استماع دانسته نشده است .

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه