رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 13 تیر 1398 - 22:11
  • کد خبر : ۱۶۹۸۵
  • مشاهده :  288 بازدید
  • چاپ خبر : جدایی بازیکنان ملوان ، یکی پس از دیگری

جدایی بازیکنان ملوان ، یکی پس از دیگری

در شرایطی که پنجره ی نقل و انتقالاتی باشگاه ملوان بسته شده است و این تیم حق جذب بازیکن جدیدی را ندارد ، بازیکنان فصل گذشته ی ملوان یکی پس از دیگری از این تیم جدا می‌شوند .

در حالی که انتظار می رفت پس از پایان رقابت های لیگ یک وضعیت تیم ملوان بندرانزلی بهبود یابد و حداقل برخی از مشکلات این تیم رفع شود ، اما تاکنون هیچ گامی در جهت حل مشکلات این تیم که تعدادشان هم کم نیست ، برداشته نشده و در سایه ی بی تفاوتی مسوولان تصمیم گیرنده ، بازیکنان این تیم یکی پس از دیگری راهی تیم های دیگر می شوند .

وحید حیدریه ، شهریار مقانلو ، میلاد احمدی و محمد روشندل که دوران خدمت سربازی خود را در این تیم می گذراندند ، با اتمام دوران سربازی شان از ملوان جدا شدند و به تیم های لیگ برتری فولاد ، پیکان و سپیدرود رشت پیوستند .

مهیار زحمتکش ، مهیار نوری ، پوریا غلامی و محمدرضا نقدی پور نیز دیگر بازیکنانی بودند که پس از پایان بازی های لیگ دسته یک ملوان را ترک کردند تا کار خود را در تیم دیگری ادامه دهند . در مقابل بازیکنان جدا شده ، ملوان که غالباً نقشی کلیدی در تیم فصل گذشته ی ملوان ایفا می کردند ، هیچ تمدید قراردادی با بازیکنان فعلی این تیم که قراردادشان به پایان رسیده ، صورت نگرفته است و دلیل آن هم کاملاً مشخص است ، ملوان نه مالک دارد نه مدیرعامل . همچنین بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالاتی این تیم باعث شده تا ملوانان نتوانند هیچ بازیکنی را جذب کنند . با این تفاسیر معلوم نیست ملوان با کدام بازیکن می خواهد در بازی های فصل آینده حاضر شود .

باشگاه پرطرفدار فوتبال گیلان که روزگاری خاستگاه بازیکنان بزرگی مانند غفور جهانی و سیروس قایقران بود و برای سرخابی های پایتخت حریفی قدرتمند به شمار می رفت ، اکنون شرایط نا به سامانی دارد و مشکلات مالی و مدیریتی فراوان در حال خشکاندن ریشه ی تیم ریشه دار فوتبال کشورمان است .

 

"باشگاه خبرنگاران جوان"

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه