رفتن به بالا
  • دوشنبه - 17 تیر 1398 - 20:50
  • کد خبر : ۱۶۹۹۱
  • مشاهده :  400 بازدید
  • چاپ خبر : ۲ پرسپولیسی و یک استقلالی در تمرینات ملوان + تصاویر
استارت قوی سپید بدون سرمربی و مدیرعامل !

۲ پرسپولیسی و یک استقلالی در تمرینات ملوان + تصاویر

تمرینات تیم ملوان در انزلی با حضور ۶۰ بازیکن رده‌های پایه در انزلی در حالی آغاز شده که این باشگاه نه سرمربی و نه مدیرعامل و مالک دارد .

تمرینات تیم ملوان دو روز است که در انزلی آغاز شده است اما این در حالی است که هنوز این باشگاه برای حضور در لیگ دسته اول فصل آینده نه سرمربی دارد نه مدیرعامل و نه مالک ! تمرینات تیم ملوان هم با حضور حدود ۶۰ بازیکن از تیم‌های رده ی پایه ، امید و جوانان و چند بازیکن بزرگسال فصل قبل زیر نظر منوچهر درجزی مدیر آکادمی ملوان و اسماعیل دانشور سرمربی فصل قبل تیم جوانان انجام می‌شود .

تقریباً ۲۰ بازیکن فصل گذشته ملوان از این تیم جدا شده‌اند ! با این حال در اواخر فصل گذشته ۷ بازیکن از تیم‌های امید و جوانان به صورت ثابت در ترکیب ملوان بازی می‌کردند که فصل آینده نیز آن ها در ملوان حضور دارند .

از جمع بازیکنان فصل گذشته ی ملوان که هنوز با این تیم قرارداد دارند ، می‌توان به علی فاطمی ، میلاد کمندانی (از بازیکنان سابق پرسپولیس که به خاطر سربازی در ملوان حضور دارند .) عظیم گوگ(بازیکن سابق استقلال تهران) سعید سالارزاده ، دانیال ماهینی (بازیکنی که در زمان کی‌روش به تیم ملی دعوت شد و اکنون به خاطر سربازی در ملوان است .) و خشایار زبرجد اشاره کرد .

محمد احمدزاده فصل گذشته سرمربی ملوان بود که این تیم را با وجود کسر ۶ امتیاز در لیگ یک حفظ کرد اما به دلیل این که هنوز باشگاه مالک مشخصی ندارد ، احمدزاده نیز در حال حاضر در تمرینات تیم حاضر نمی‌شود .

قرار است لیگ دسته اول از روز ۱۴ مرداد ماه آغاز شود .

 

 

"خبرگزاری فارس"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه