رفتن به بالا
  • سه شنبه - 25 تیر 1398 - 14:29
  • کد خبر : ۱۷۰۱۳
  • مشاهده :  228 بازدید
  • چاپ خبر : اطلاعیه ی باشگاه ملوان در پی انتشار خبر اعلام آمادگی پذیرفتن مسوولیت این باشگاه

اطلاعیه ی باشگاه ملوان در پی انتشار خبر اعلام آمادگی پذیرفتن مسوولیت این باشگاه

باشگاه ملوان انزلی در پی اعلام آمادگی دو عضو سابق هیات‌مدیره ی این باشگاه مبنی بر پذیرفتن مسوولیت باشگاه ملوان ، با انتشار اطلاعیه‌یی شرایط واگذاری باشگاه را تشریح کرد .

در پی اعلام آمادگی سیروس مرادی و مهرداد اسکندری از اعضای سابق هیات‌مدیره ی باشگاه ملوان انزلی برای انجام امورات تیم فوتبال ملوان تا تعیین تکلیف مالکیت این باشگاه ، باشگاه ملوان انزلی اطلاعیه‌یی صادر کرد .

در این اطلاعیه آمده است :

« طی چند روز اخیر متن درخواستی با امضای آقایان مرادی و اسکندری منتشر گردیده که بر اساس آن نامبردگان درخواست تحویل گرفتن باشگاه ملوان را نموده‌اند .

لذا جهت استحضار عزیزان یادشده و همچنین مردم قهرمان شهرستان بندرانزلی خاطرنشان می‌گردد ، جهت واگذاری باشگاه ملوان دو شرط اساسی توسط هیات‌مدیره تعیین گردیده که برای همگی متقاضیان محترم تاکنون تشریح شده است .

شرط اول تامین مبلغ پنج میلیارد تومان جهت تسویه بخشی از بدهی‌های بر جامانده ی گذشته ، از جمله بدهی‌های خارجی ، گشوده شدن پنجره ی نقل و انتقالات و دستمزدهای معوقه ی بازیکنان و کادرفنی تیم‌های پایه و بانوان است .

شرط دوم نیز تامین پنج میلیارد تومان ضمانت‌نامه ی معتبر بانکی و یا به وثیقه نهادن ملکی با ارزشی معادل همین مبلغ است که در صورت رها شدن تیم توسط متقاضی به هر دلیل ، از ایجاد بحران در میانه ی فصل جلوگیری گردد .

بنابراین چنان چه این عزیزان توانایی جهت فراهم نمودن موارد یادشده را دارند ، امکان واگذاری سهام در سریع‌ترین فرصت ممکن وجود خواهد داشت .

لازم به ذکر است از آن جایی‌که فرصت بسیار کمی تا رسیدن به تصمیم نهایی برای تیم ملوان در فصل جاری وجود دارد ، مقتضی است درخواست مذکور با مستندات لازم در اولین فرصت به وکیل محترم باشگاه تحویل گردد . »

 

"خبرگزاری فارس"

 

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه