رفتن به بالا
  • جمعه - 11 مرداد 1398 - 19:59
  • کد خبر : ۱۷۰۹۹
  • مشاهده :  249 بازدید
  • چاپ خبر : احمدزاده : بعید می‌دانم مالکان جدید علاقه‌یی به ملوان داشته باشند

احمدزاده : بعید می‌دانم مالکان جدید علاقه‌یی به ملوان داشته باشند

سرمربی سابق تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت : مالکان جدید ملوان را اصلاً نمی‌شناسم و نمی‌دانم با چه قصدی وارد این تیم شده اند .

محمد احمدزاده ، پیشکسوت تیم فوتبال ملوان بندرانزلی اظهار داشت : آدم‌های زیادی در فوتبال ما هستند که با زد و بند به سرکار می‌آیند و حضور چنین افرادی در فوتبال ایران به گذشته ها بر می‌گردد . مالکان جدید ملوان را اصلاً نمی‌شناسم و نمی‌دانم با چه قصدی وارد این تیم شده اند . کار کردن در ملوان انگیزه‌های خاصی می‌خواهد که اصلی‌ترین آن هم عشق به این تیم است و بعید می‌دانم مالکان جدید عاشق این تیم باشند . پس نمی‌دانم چه انگیزه‌ی دیگری می‌توانند داشته باشند و این موضوع باید مسوولان فوتبال ما را کنجکاو کند تا در این موضوع دقت و حساسیت بیشتری به خرج دهند .

کسی که عشقی به ملوان ندارد بی دلیل برای این تیم هزینه نمی‌کند

او در ادامه بیان کرد : کسی که عشقی به ملوان ندارد بی دلیل برای این تیم هزینه نمی‌کند و احتمالاً تاجری است که خواسته‌های مالی دارد و می‌خواهد با این تیم به تجارت بپردازد ، اما کسی نمی‌تواند با ملوان تجارت کند . مسوولان باید بیشتر تحقیق کنند و باید روی افرادی که به ملوان می‌آیند بررسی بیشتری صورت بگیرد ، زیرا این بررسی‌ها می‌تواند به بقای این باشگاه کمک کند .

چند وقتی می‌شود که اصالت ملوان از دست رفته است

سرمربی فصل گذشته ی تیم فوتبال ملوان درباره ی انتخاب سرمربی جدید این تیم و اعتراض پیشکسوتان و هواداران تیم به حضور یک مربی غیربومی روی نیمکت ملوان گفت : چند وقتی می‌شود که اصالت ملوان از دست رفته و آن‌هایی که به این تیم آمده اند ، یکی یکی اصالت را از ملوان گرفته اند . یکی از نشانه های آشکار اصالت ملوان ، داشتن مربی‌های بومی بود و برای سال‌های زیادی از مربیان بومی در این تیم استفاده می‌شد ، اما عده‌یی آمدند و این اصالت را در ملوان کُشتند . مالک جدید فکر می‌کرد باز هم می‌تواند یک مربی غیربومی به ملوان بیاورد ، اما هواداران واقعاً از این شرایط خسته شده اند و اگر واکنشی نسبت به این موضوع نشان می‌دهند به خاطر این است که این اتفاق قبلاً در ملوان افتاده و نتیجه ی آن را دیده اند .

احمدزاده: بعید می‌دانم مالکان جدید علاقه‌ای به ملوان داشته باشند/ اصالت این باشگاه از بین رفته است

انتظار ندارم مسوولان ورزشی انزلی تمام دغدغه ی شان ملوان باشد

پیشکسوت باشگاه ملوان در پایان تصریح کرد : انتظار ندارم مسوولان ورزشی انزلی تمام دغدغه ی شان ملوان باشد ، اما امیدوارم توجه ی بیشتری به خواسته‌های هواداران کنند . تاکنون به خواسته ی هواداران توجهی نشده و جا دارد که مسوولان محلی ما بیشتر به آن‌ها بها بدهند چرا که همیشه گفته اند خواسته ی هواداران برای ما مهم است ، اما در عمل ، کاری را که خودشان می‌خواهند ، انجام می‌دهند .

 

 

"باشگاه خبرنگاران جوان"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه