رفتن به بالا
  • شنبه - 12 مرداد 1398 - 21:56
  • کد خبر : ۱۷۱۰۸
  • مشاهده :  351 بازدید
  • چاپ خبر : آغاز تمرینات ملوان در تهران با حضور مالک و سرمربی جدید+عکس

آغاز تمرینات ملوان در تهران با حضور مالک و سرمربی جدید+عکس

تمرینات تیم ملوان بندرانزلی امروز در تهران و بعد از معارفه ی رسمی ، مالک ، سرمربی ، مدیر روابط عمومی و مدیر رسانه یی باشگاه ملوان آغاز شد .

امروز محسن میرابی به عنوان مالک جدید باشگاه ملوان ، علی لطیفی به عنوان سرمربی جدید ، فرزاد مجیدی به عنوان مدیر تیم ، علیرضا دلیخون به عنوان مربی دروازه بانی ، مهدی توتونچی به عنوان مدیر روابط عمومی باشگاه ، کاوه علی اسماعیلی به عنوان مدیر رسانه و مسعود اکبری به عنوان عکاس باشگاه به بازیکنان معرفی شدند .

بازیکنان ملوان بعد از این جلسه معارفه که در هتلی در تهران برگزار شد ، راهی زمین شماره ی سه ورزشگاه آزادی شدند و تمرین خود را برای فصل جدید لیگ دسته اول آغاز کردند . لیگ دسته اول از ۲۶ مرداد آغاز می شود .

 

 

"خبرگزاری فارس"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “آغاز تمرینات ملوان در تهران با حضور مالک و سرمربی جدید+عکس”

  • تو گویی ملوان را دزدیده اند . آن چنان تیم را به تهران آوردند و یار کشی کردندکه انگار تیم را ربوده اند . مثل این که چیز تازه یی به دست آورده باشی و از دست پاچگی ندانی کجا می روی ؟ آقایان این تیم برای شهر انزلی است اگر گزندی به این تیم وارد آید ، اگر بد نامی از این تیم مبنی بر فساد مالی و … به وجود آید و یا هر چیز دیگری که آبروی شهر انزلی را ببرد ، مسبب آن دقیقاً مالکان فعلی آن خواهندبود . من هم مثل احمدزاده ی بزرگوار به این آقایان کوچک ترین اعتمادی ندارم . آقای نیروی دریایی تیم را از این ها پس بگیر .

ارسال دیدگاه