رفتن به بالا
  • یکشنبه - 13 مرداد 1398 - 18:36
  • کد خبر : ۱۷۱۱۰
  • مشاهده :  198 بازدید
  • چاپ خبر : ملوانان از خون گذشتند و پا به توپ شدند

ملوانان از خون گذشتند و پا به توپ شدند

انزلی‌چی‌ها روز گذشته در مراسم معارفه ی عوامل جدید باشگاه حضور پیدا کردند و پس از آن نیز اولین تمرین را زیر نظر لطیفی برگزار کردند .

ملوانان روز گذشته و طی مراسمی تکلیف نهایی خود را برای حضور در بازی های لیگ یک نهایی کردند . انزلی‌چی‌ها حالا دیگر مالک جدید دارند و با سرمربی ، سرپرست جدید کار خود را آغاز کردند . پس از مراسم معارفه یی که برای مسوولان جدید این تیم برگزار شد ، بازیکنان ملوان خود را آماده ی حضور در اولین تمرین زیر نظر علی لطیفی کردند .

انزلی‌چی‌ها پس از شناخت دقیق مسوولان جدید باشگاه ، اولین تمرین خود را با سرمربی جدید برگزار کردند . تمرینی که در آن از سنتی ترین روش برای افتتاح تمرینات این تیم استفاده شد . روش قربانی کردن (گوسفند) پای تمرین و طبیعتاً گذر بازیکنان از خون ریخته شده حیوان نگون بخت .

بدون قضاوت درباره ی نوع آغاز تمرینات ملوانی ها ، باید گفت همین که شرایط تیم رو به راه شده و بازیکنان می توانند دورنمایی برای خود در تیم برای یک سال آینده متصور شوند ، کافیست تا آن ها در حال حاضر با بهترین شرایط روحی و روانی تمرینات خود را آغاز کنند .

حالا باید دید علی لطیفی در ادامه ی دوران مربی گری خود می تواند ملوانان را به هدف برساند و میرابی برخلاف مالکان قبلی ملوانان می تواند تا پایان بدون حرف و حدیث این تیم را اداره کند .

 

 

"ورزش سه"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “ملوانان از خون گذشتند و پا به توپ شدند”

  • آقایان مالکین جدید ملوان اگر شما نمی توانید و یا حتی توانایی این را ندارید که یک تیم را از نظر فنی و علمی راهبری کنید ، لازم نیست تاوان عدم قابلیت های فنی تان را یک حیوان نگون بخت بدهد ، از این روش های نخ نما و قرون وسطایی دست بردارید . ما شاهد حضور شما در سیاه جامگان بوده ایم .

ارسال دیدگاه