رفتن به بالا
  • یکشنبه - 20 مرداد 1398 - 12:13
  • کد خبر : ۱۷۱۵۷
  • مشاهده :  88 بازدید
  • چاپ خبر : محکومیتی دیگر برای ملوان بندرانزلی
صدور آرای جدید کمیته ی وضعیت بازیکنان

محکومیتی دیگر برای ملوان بندرانزلی

کمیته ی وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص تعدادی از پرونده های مطروحه در این کمیته نسبت به برخی باشگاه های مورد شکایت اعلام کرد .

به گزارش “سپید نیوز” از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ؛ در پی شکایت محمدسعید اخباری از باشگاه فولاد خوزستان ، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۶۷۲ میلیون ریال بابت اصل خواسته به انضمام هزینه ی دادرسی در حق خواهان محکوم شد .

*با توجه به شکایت رضا بابایی از باشگاه خونه به خونه ی بابل ، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۹۰۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته در حق خواهان محکوم شد . همچنین در خصوص هزینه ی داردسی با توجه به عدم مطالبه آن در ستون خواسته و حتی شرح دادخواست کمیته با تکلیفی مواجه نیست .

*در پرونده ی شکایت میکاییل ایمن تراج از باشگاه خونه به خونه ی بابل ، این باشگاه به پرداخت مبلغ یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته به انضمام مبلغ ۲۸ میلیون ریال بابت هزینه ی دادرسی محکوم شد .

*در پی شکایت ایمان شوریابی از باشگاه شهرداری ماهشهر ، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۴۳۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته در خواهان محکوم شد . همچنین در خصوص هزینه ی دادرسی با توجه به عدم مطالبه از سوی خواهان ، کمیته مواجه به تکلیفی نمی باشد .

*با توجه به شکایت کریم مسرور از باشگاه ملوان بندرانزلی ، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۴۲۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته در حق خواهان محکوم شد . همچنین در خصوص هزینه ی داردسی با توجه به عدم مطالبه ی آن در ستون خواسته و شرح دادخواست کمیته با تکلیفی مواجه نیست .

*کمیته ی وضعیت فدراسیون در خصوص شکایت باشگاه پیکان از علی بابایی ، پس از بررسی پرونده اعلام کرد : علی بابایی محکوم به پرداخت مبلغ ۶۸ میلیون و ۱۶۲ هزار ریال بابت فسخ قرارداد بدون دلیل موجه ورزشی و پرداخت مبلغ یک میلیون و ۳۶۳ هزار و ۲۴۰ ریال بابت هزینه ی دادرسی در حق خواهان محکوم شد . (رای صادره قطعی است)

آرای صادره ظرف مدت ۷ روز از تاریخ ابلاغ در کمیته ی استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود .

 

 

 

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه