رفتن به بالا
  • یکشنبه - 20 مرداد 1398 - 18:04
  • کد خبر : ۱۷۱۶۶
  • مشاهده :  133 بازدید
  • چاپ خبر : اولین تمرین ملوانان با مربی و بازیکنان جدید
لطیفی امروز در انزلی

اولین تمرین ملوانان با مربی و بازیکنان جدید

دومین تمرین جدید ملوانان در حالی برگزار می شود که بازیکنان و مربیان جدید این تیم نیز در آن حضور خواهند داشت .

در حالی که در روزهای اخیر درباره ی وضعیت مدیریتی و مالکیتی ملوان تعیین تکلیف شده بود ، تمرین این تیم مطابق با برنامه از روز گذشته آغاز شد تا انزلی چی ها بتوانند خود را آماده ی برگزاری بازی های لیگ دسته اول کنند و به همین دلیل در حالی که تصور می شد با حضور علی لطیفی سرمربی جدید ملوانان ، تمرینات این تیم آغاز شود ، این اتفاق نیفتاد و بازیکنان این تیم بدون سرمربی جدید اولین تمرین خود را برپا کردند .

هر چند درباره ی لطیفی گفته می شود که وی امروز راهی انزلی خواهد شد تا در تمرین ساعت ۱۸ ملوانان که دومین تمرین این تیم محسوب می شود ، حضور پیدا کند . علی لطیفی را در انزلی ، آرتا منهاجی به عنوان دستیار اول همراهی می کند . به غیر از نفرات غیربومی کادرفنی ملوانی ها ، که امروز برای اولین بار در انزلی آفتابی می شوند ، بازیکنان جدید انزلی چی ها نیز امروز اولین تمرین خود را به انجام خواهند رساند . 

قوها روز گذشته ، تمرین افتتاحیه ی خود را زیر نظر حامد رمضانی ، آرش فروغی مهر (مربی امیدهای ملوان) و علیرضا فتحی (مربی بدنساز) برگزار کردند . مربیانی که در صورت عدم حضور لطیفی در انزلی ، تمرین امروز این تیم را نیز برگزار خواهند کرد .

 

 

"ورزش سه"

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه