رفتن به بالا
  • دوشنبه - 21 مرداد 1398 - 10:50
  • کد خبر : ۱۷۱۸۳
  • مشاهده :  190 بازدید
  • چاپ خبر : لطیفی : هدف مان شاد کردن هواداران ملوان است

لطیفی : هدف مان شاد کردن هواداران ملوان است

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت : وقتی هواداران ببینند ملوان نتایج خوبی می‌گیرد ، دیگر بومی بودن یا نبودن سرمربی برای شان اهمیتی نخواهد داشت .

علی لطیفی سرمربی جدید تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در خصوص آخرین وضعیت این تیم اظهار داشت : شرایط ملوان به گونه‌یی است که نزدیک به نود درصد بازیکنان فصل گذشته از این تیم جدا شده اند . از طرف دیگر وضعیت مدیریتی باشگاه در زمان خوبی مشخص نشد و ما در حالی برای جذب بازیکنان مدنظرمان اقدام کردیم که تیم‌های دیگر از ۲ ماه قبل کار نقل و انتقالاتی خودشان را شروع کرده بودند .

لطیفی در ادامه افزود : چند جلسه تمرینی با حضور بازیکنان تیم‌های پایه در تهران برگزار کردیم ، اما روز یکشنبه نخستین تمرین رسمی ملوان با حضور بازیکنانی که تازه جذب شده اند ، در انزلی برگزار شد . با وجود تمام کمبود‌ها و مشکلات ، من و تمام اعضای باشگاه تمام تلاش خودمان را به کار می‌گیریم تا هر چه زودتر ملوان را به جایگاه پُرافتخار گذشته برگردانیم .

وی درباره ی فعالیت ملوان در نقل و انتقالات تصریح کرد : بازیکنان زیادی از ملوان جدا شده اند و هنوز هم کمبود بازیکن داریم ، بنابراین باید چند بازیکن دیگر جذب کنیم تا بتوانیم کار‌های تاکتیکی تیم را پیش ببریم . کمبود بیش از حد بازیکن ما را اذیت می‌کند ، اما همین نفراتی که تاکنون جذب شده اند ، از بهترین‌های ایران هستند .

سرمربی ملوان در واکنش به انتقاداتی که نسبت به بومی نبودن او مطرح شده ، بیان کرد : وقتی که طرفداران ملوان ببینند تیم شان از لحاظ فنی و مدیریتی به ثبات رسیده و کادرفنی با تمام وجود برای موفقیت تیم تلاش می‌کند و تیم هم نتایج خوبی می‌گیرد ، دیگر برای آن‌ها فرقی ندارد که مربی تیم بومی باشد یا غیر بومی ، زمانی این صحبت‌ها مطرح می‌شود که تیم نتیجه نگیرد ، زیرا وقتی مربی بومی باشد ، اما تیم نتیجه نگیرد ، بومی گرایی هیچ فایده‌یی نخواهد داشت . زمان این حرف‌ها که فلان مربی ، بومی است و آن یکی غیربومی گذشته و در شرایط فعلی مهم‌ترین مساله موفقیت تیم بزرگ و پر افتخار ملوان و شادی هواداران است . حالا این که چنین اتفاقی با مربی بومی رخ دهد یا یک مربی غیربومی اهمیتی ندارد .

سرمربی تیم ملوان در پایان در خصوص حضورش در تیم ملوان بیان کرد : من و دیگر مربیان برنامه های مان را به مالک باشگاه ارایه کردیم و در نهایت کمیته ی فنی و مشاوران  که من نمی‌دانم چه کسانی هستند ، اما به گفته ی خودش از بزرگان فوتبال ایران به شمار می‌روند ، برنامه ی ۳ ساله ی من را بهتر و جلوتر از بقیه ی برنامه‌ها دیدند و آن را تایید کردند . برنامه ی من در سال اول این است که ساختار باشگاه ملوان را اصلاح کنیم . این تیم که در چند سال اخیر دچار آشفتگی شده و می خواهیم ملوان را به مسیر خودش بازگردانیم . پس از آن و در سال دوم برنامه ی ما قهرمانی لیگ یک و صعود به لیگ برتر است . در سال سوم نیز باید عملکردی در خور شان ملوان در لیگ برتر داشته باشیم . با حمایت‌های مالک باشگاه ، این کار‌ها شدنی است . ملوان به مردم انزلی تعلق دارد و من در این تیم مهمان هستم و هر چه در توان دارم برای موفقیت تیمم می‌گذارم ، اما از هواداران می‌خواهم که تا هفته ی چهارم ، پنجم صبوری به خرج دهند و پس از آن ملوان هر تیمی را می‌تواند شکست دهد .

 

"باشگاه خبرنگاران جوان"

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه