رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 24 مرداد 1398 - 13:02
  • کد خبر : ۱۷۱۹۸
  • مشاهده :  49 بازدید
  • چاپ خبر : لیورپول با غلبه بر چلسی قهرمان شد
سوپرکاپ اروپا

لیورپول با غلبه بر چلسی قهرمان شد

تیم‌های چلسی و لیورپول در سوپرکاپ اروپا به میدان رفتند و شاگردان کلوپ موفق شدند در ضربات پنالتی به پیروزی برسند و عنوان قهرمانی را به دست آورند .

دیدار سوپرکاپ اروپا میان تیم‌های لیورپول و چلسی از ساعت ۲۳:۳۰ دقیقه به وقت ایران در ورزشگاه وودافون استانبول برگزار شد که این بازی در ۹۰ دقیقه با تساوی یک بر یک به پایان رسید تا کار به وقت‌های اضافی کشیده شود .  در دو وقت اضافه ۱۵ دقیقه یی هم هر دو تیم یک گل به ثمر رساندند تا در نهایت ضربات پنالتی تعیین کننده ی قهرمان سوپرجام اروپا باشد . مانه در دقیقه ی ۹۵ برای لیورپول و جورجینیو ۱۰۰ برای چلسی گل زدند .

در نهایت در ضربات پنالتی لیورپول با نتجه ی ۵ بر ۴ پیروز شد و به عنوان قهرمانی دست یافت . شاگردان کلوپ همه ی پنالتی‌های خود را گل کردند و شاگردان لمپارد در ضربه ی پنجم پنالتی لغزیدند و ضربه ی آبراهام را دروازه‌بان لیورپول مهار کرد .

پیش از این در وقت‌های معمول ابتدا اولیور ژیرو در دقیقه ی ۳۶ برای چلسی گل زد تا آبی‌های لندن نیمه ی اول را با برتری به رختکن بروند . در آغاز نیمه ی دوم و در دقیقه ی ۴۸ سادیو مانه موفق شد گل تساوی بخش لیورپول را به ثمر برساند .

لیورپولی‌ها با این قهرمانی چهارمین سوپرکاپ اروپا را به دست آوردند .

 

 

"خبرگزاری فارس"

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه