رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 31 مرداد 1398 - 20:07
  • کد خبر : ۱۷۲۴۴
  • مشاهده :  260 بازدید
  • چاپ خبر : پژمان و مازیار به ملوان بازنمی گردند
تکذیب شایعه یی که امروز در انزلی پیچید

پژمان و مازیار به ملوان بازنمی گردند

ملوان در حال انجام مسابقه ی هفته ی دوم لیگ یک است که صحبت هایی از تغییر و تحولات اساسی در کادرفنی این تیم به گوش می رسد .

ملوان کماکان درگیر مشکلات و چالش های مالی و مدیریتی است و حرف های علی لطیفی و بازیکنان این تیم در کنفرانس خبری قبل از بازی این تیم در هفته ی دوم بیانگر عمق این مشکلات بود . این تیم بعد از شکست در هفته ی اول رقابت ها برابر سرخ پوشان پاکدشت در هفته ی دوم در انزلی میزبان آرمان گهر بود اما در حالی که این تیم در حال انجام مسابقه است خبرهایی در ارتباط با تغییرات اساسی در کادرفنی و بازگشت چهره های سرشناسی به گوش می‌رسد که پیش از این هم هدایت ملوان را به عهده داشتند .

در انزلی امروز این شایعه به گوش می رسید که مسوولان باشگاه قصد دارند پژمان نوری و مازیار زارع و به احتمال زیاد محمداحمدزاده و همان تیم فنی گذشته را به ملوان بازگردانند اما اخبار حکایت از این دارند که تا الان هیچ صحبتی با این چهره های محبوب در انزلی نشده است . ضمن این که خبرهایی نیز وجود دارد که نوری و زارع با این کادرمدیریتی فعلی ملوان به هیچ وجه قصد همکاری ندارند و این ماجرای بازگشت آن ها را در حال حاضر تبدیل به شایعه یی غیرممکن کرده است .

 

 

"ورزش سه"

 

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه