رفتن به بالا
  • جمعه - 1 شهریور 1398 - 00:31
  • کد خبر : ۱۷۲۵۲
  • مشاهده :  301 بازدید
  • چاپ خبر : سرمربی ملوان پس از دو بازی برکنار شد
اولین سرمربی برکنار شده در لیگ یک

سرمربی ملوان پس از دو بازی برکنار شد

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور رسانه یی باشگاه ملوان بندرانزلی ؛ علی لطیفی سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی از سمت خود برکنار شد !

ملوانان که تاکنون در دو دیدار لیگ یک حضور یافتند ، نتوانستند به نتیجه یی بهتر از یک شکست و یک تساوی دست پیدا کنند . کسب تنها یک امتیاز از سوی ملوانان و اتفاقاتی که در روزهای اخیر افتاد ، باعث شد تا مالک جدید ملوانان دست به حرکت عجیبی بزند و علی لطیفی ، سرمربی انزلی چی ها را برکنار کند .

این اتفاق در حالی افتاد که لطیفی پیش از دیدار تیمش در نشست مطبوعاتی صحبت های فراوانی در رابطه با شرایط تیم بیان کرد و احتمالاً صحبت های او و البته حواشی فراوانی که حول تیم ملوان وجود داشت ، باعث شد تا میرابی در نهایت دست به تغییر وی بزند .

 

 

"ورزش سه"

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


۲ دیدگاه برای “سرمربی ملوان پس از دو بازی برکنار شد”

  • سروش ملت پرست says:

    به شخصی به نام میرابی که صرفاً به دلیل شارلاتانیسم و فساد همه جانبه و بی بندوباری حاکم بر فوتبال کشور——همانند جمله ی زمینه های اجتماعی دیگر —-توانسته چندصباحی هم که شده با — نام نامی ملوان — سری توی سرها درآورد ……….. یادآور می شوم این که به زعم خودت همه کس و همه چیز را با پول می خری ؟؟!! یک مشکل شخصی و مهم تر یک توهم اجتماعی است که بسیاری با آن دمخورند//// چیزی در حدواندازه ی یک بیماری مزمن فکری شخصیتی – اجتماعی///// …………. اما مطمئن باش که اجازه نخواهم داد و فردفرد اعضای خانواده ی بزرگ و اصیل ملوان اجازه نخواهند داد که عقده های شخصی و شخصیتی یکسری آدمک ها ،،، خاری شود بر چشم ملوان و ساحت و اعتبار ملوان بندرانزلی را لکه دار سازد ………………. نه میرابی ،، به هوش باش که آبرو و اصالت ملوان و ملوانان با هیچ پول و سرمایه ی مالی یی قابل مبادله و خریدوفروش نیست ………….

  • از ابتدای کار هم پیدا بودکه جناب میرابی تنها یک تاجربازاری تازه به دوران رسیده است . و این هم از حرکت ناشیانه ی اخراج لطیفی آن هم در دومین بازی کاملاً آشکار شد . جناب میرابی خودت انزلی را ترک کن پیش از آن که اتفاق دیگری بیافتد . برو …

ارسال دیدگاه