رفتن به بالا
  • شنبه - 9 شهریور 1398 - 19:46
  • کد خبر : ۱۷۳۱۳
  • مشاهده :  152 بازدید
  • چاپ خبر : تیم در دست آقایان یعنی نابودی ملوان !

تیم در دست آقایان یعنی نابودی ملوان !

حامد رمضانی بعد از جدایی از باشگاه ملوان در خصوص ادامه ی کار میرابی در ملوان ابراز نگرانی کرد .

حامد رمضانی که همراه با محسن میرابی متقاضی سهام باشگاه کار خود را در این تیم آغاز و در مقطعی هم به عنوان مربی کار کرد ، گفت : بنده چند ماه قبل با آقای میرابی در مجموعه ی ورزشی آشنا شدم و ایشان با من صحبت کرد که در ملوان با هم کار کنیم و درصدی را هم برایت در نظر می گیریم . وی پس از مدتی شروع به مغلطه کرد و در واقع من بدجور فریب خوردم .

وی ادامه داد : خیلی از هزینه ها مثل پول هتل پژوهش تهران و لباس تیم های پایه و داروی پزشکی و اجاره ی زمین و … را بنده پرداخت کردم و فاکتور همه را هم دارم و متاسفانه برخی از فاکتورها را هم با ترفند از من گرفتند ولی وقتی درخواست تسویه پول ها رو کردم با تهدید و فحاشی از طرف ایشان رو به رو شدم که تمام مدارک آن موجود است .

رمضانی افزود : علی لطیفی مربی خوب و سالمی بود و به خاطر همین نمی توانست با چنین شخصی که در کلیه ی کارهایش ابهام وجود دارد ، کارکند . همین هفته ی پیش به چند تن از بازیکنان زنگ زدند تا برای تکمیل مدارک به تهران بیایند که در واقع می خواستند به طور ماهرانه برگه هایی را از آن ها امضا بگیرند و فسخ قرارداد نمایند .

وی در پایان این گفت و گو تصریح کرد : خیلی حرف های بیشتری داشتم که چون برای آن ها مدرک ندارم ، نمی توانم آن را عنوان کنم فقط می گویم ماندن تیم بزرگ ملوان در دست چنین اشخاصی ، یعنی بودن اتم در دست داعش ، یعنی نابود کردن تیم ملوان و من از مسوولان امر می خواهم که به این قضیه با حساسیت بیشتری نگاه کرده و تصمیمات درستی بگیرند تا در آینده ملوان دچار مشکلات عدیده و بزرگ تری نگردد . ملوان الان بازیکنان خوبی دراختیار دارد و با یک جا به جایی در مدیریت و تصمیم منطقی می تواند به جایگاه اصلیش یعنی لیگ برتر بازگردد .

 

مشکلات مالی ملوان بندرانزلی

 

 

"ورزش سه"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه