رفتن به بالا
  • دوشنبه - 11 شهریور 1398 - 19:24
  • کد خبر : ۱۷۳۲۳
  • مشاهده :  104 بازدید
  • چاپ خبر : برد رویایی فجر و سقوط انزلی‌چی‌ها
فجرسپاسی 4 - 0 ملوان انزلی

برد رویایی فجر و سقوط انزلی‌چی‌ها

شاگردان داوود مهابادی به سومین برد پیاپی خود دست یافتند و اکنون در قامت مدعی ظاهر شده‌اند .

فجرسپاسی که دو دیدار قبلی خود را با پیروزی پشت سر گذاشته بود ، مقابل تیم ملوان نیز در شیراز به یک برد پرگل و ارزشمند دست یافت تا در جمع مدعیان این فصل لیگ آزادگان قرار گیرد .

شاگردان داوود مهابادی از همان ابتدای بازی با میل هجومی بالا به دنبال سود بردن از نقاط ضعف ملوان بودند که در این فصل یکی از روزهای تلخ خود را پشت سر می‌گذارد . آن ها در ادامه توسط بابامحمدی به گل اول بازی دست یافتند و پیش از این که داور سوت پایان نیمه ی اول را به صدا در بیاورد ، از روی نقطه ی پنالتی و توسط میلاد غریبی گل دوم را نیز به نام خود کردند .

ملوان که کاملاً بی برنامه و البته عصبی به نظر می‌رسید با دریافت کارت زردهای پیاپی ، شرایط را برای خود سخت‌تر کردند و این مساله باعث شد تا فجرسپاسی بارها تا آستانه ی فروپاشی دروازه ی حریف پیش برود . محمد امیری و محمدحسین کریم زاده نیز دیگر گلزنان فجرسپاسی در این بازی لقب گرفتند و اگر فرصت سوزی مهاجمان این تیم نبود ، باخت ملوانی‌ها سنگین‌تر هم می‌شد .

ملوان هم البته بدون موقعیت در این بازی نبود و چندین بار با حرکات کمندانی و کرملاچعب دروازه ی زردپوشان و سعید جلالی راد را به خطر انداختند که یک بار تیر دروازه ی حریف را نیز به لرزه در آوردند .

داور این بازی به دلیل درگیری و بحث لفظی بازیکنان ملوان روی نیمکت این تیم ، یکی از بازیکنان را نیز از روی نیمکت اخراج کرد .

ملوان که در این فصل بدتر از دو فصل گذشته ی خود از حیث مدیریت فصل را استارت زده‌اند ، بعد از تغییراتی که در حوزه ی مدیریت داشته‌اند ، نتوانسته‌اند شرایط خوبی را شکل دهند و با تداوم این روند ، هواداران متعصب در این شهر نگران‌تر از گذشته به آینده ی تیم خود می‌اندیشند .
فجرسپاسی نیز با سومین برد پیاپی خود ، اکنون در قامت مدعی جدی فصل جدید لیگ آزادگان برای صعود به لیگ برتر ، شناخته می‌شوند و باید دید مسیر خود را چه گونه ادامه می‌دهند و آیا مهابادی قادر خواهد بود یک صعود دیگر را به نام خود ثبت کند یا خیر .

 

 

"ورزش سه"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه