رفتن به بالا
  • یکشنبه - 17 شهریور 1398 - 14:32
  • کد خبر : ۱۷۳۶۱
  • مشاهده :  300 بازدید
  • چاپ خبر : بازگشت احمدزاده به ملوان انزلی

بازگشت احمدزاده به ملوان انزلی

محمد احمدزاده بار دیگر به عنوان سرمربی ملوان بندرانزلی انتخاب شد .

روز گذشته مالکیت باشگاه ملوان بندرانزلی به دو اسطوره ی این تیم یعنی پژمان نوری و مازیار زارع واگذار شد تا آن‌ها بتوانند وضعیت اسفناک به وجود آمده برای تیم پرطرفدار گیلانی را برطرف کنند .

حالا خبر می‌رسد که محمد احمدزاده بار دیگر به عنوان سرمربی ملوان انتخاب شده و از فردا با حضور در تمرینات ، کار شاگردانش را زیر نظر می‌گیرد . احمدزاده ، فصل گذشته هم از میانه ی راه همراه با نوری و زارع هدایت قوی سپید را بر عهده گرفت و توانست با کسب نتایج خوب ملوان را از انتهای جدول نجات و آن‌ها را تا میانه ی جدول بالا بکشد .

ملوان در حال حاضر از چهار بازی دو امتیاز به دست آورده است و در رده ی پانزدهم جدول لیگ یک قرار دارد . آن‌ها هم‌چنین روز گذشته با قبول شکست برابر شهرداری ماهشهر از جام حذفی کنار رفتند تا تمام تمرکزشان به موفقیت در لیگ یک معطوف شود .

 

 

"ورزش سه"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “بازگشت احمدزاده به ملوان انزلی”

  • آقای میرابی مالک سابق ملوان سخنانی بیان کرده اندکه جای بسی تامل و تفکر دارد . از فرماندار انزلی و مافیای دیگر که از متن سخنان ایشان مشخص است . من به عنوان کسی که از دور این جریانات را پی گیری می کنم حق دارم بدانم آیا این سخنان حقیقت دارد یا خیر آقایان و مافیای که میرابی از ایشان سخن گفته باید پاسخگو باشند . آیا کسی هست که حقیقت را پاسخگو باشد ؟ اگر چیزی و یا حرفی برای گفتن دارند بیایند و روشن اندیشی کنند . با مدرک و اسناد معتبر در غیر این صورت و با عدم پاسخگویی به این وقایع باید منتظر تصوراتی نوین از جریانات پشت باشگاه بود .

ارسال دیدگاه