رفتن به بالا
  • شنبه - 23 شهریور 1398 - 21:53
  • کد خبر : ۱۷۳۸۵
  • مشاهده :  79 بازدید
  • چاپ خبر : شهرخودرو با گل‌محمدی همچنان می‌برد / تساوی بدون گل فولاد و سپاهان
هفته ی سوم لیگ برتر فوتبال ؛

شهرخودرو با گل‌محمدی همچنان می‌برد / تساوی بدون گل فولاد و سپاهان

تیم فوتبال شهرخودروی مشهد موفق شد به سومین پیروزی متوالی خود در رقابت های لیگ برتر دست پیدا کند و در دیگر دیدار مصاف تیم های فوتبال فولاد خوزستان و سپاهان اصفهان گلی به همراه نداشت تا دوتیم ، امتیازات این بازی را تقسیم کنند .

تیم فوتبال ماشین سازی تبریز ساعت ۱۹ امشب در هفته ی سوم رقابت های لیگ برتر در ورزشگاه بنیان دیزل ، میزبان شهرخودروی مشهد بود که این دیدار با پیروزی یک بر صفر تیم میهمان همراه شد .

حسین مهربان (۲۶) تک گل شهرخودرو را روی اشتباه فاحش مدافعان و دروازه‌بان ماشین سازی به ثمر رساند تا این تیم به سومین برد پیاپی خود با هدایت یحیی گل محمدی برسد .

شهرخودرو با این پیروزی نه امتیازی شد تا موقتاً در صدر جدول نوزدهمین دوره ی رقابت های لیگ برتر قرار گیرد .

“علی خلف -خبرگزاری مهر”

در دیگر دیدار : تیم فوتبال فولاد خوزستان از ساعت ۱۹:۴۵ امشب در هفته ی سوم رقابت های لیگ برتر در ورزشگاه فولاد آره‌نا به مصاف سپاهان اصفهان رفت که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید .

شاگردان نکونام که از دو بازی ابتدایی خود در لیگ برتر تنها یک امتیاز کسب کرده بودند ، در حالی به مصاف سپاهان رفتند که امیر قلعه نویی به دنبال کسب سومین پیروزی متوالی خود در مسابقات فصل جاری لیگ برتر بود .

فولاد با این تساوی چند پله یی در جدول به طور موقت صعود کرد اما با کسب تساوی مقابل سپاهان مانع از رقابت تنگاتنگ زردپوشان اصفهانی با شهرخودرو در صدر جدول رقابت های لیگ برتر شد .

سپاهان با توجه به تساوی مقابل فولاد و پیروزی یک بر صفر امشب شهر خودرو در دیدار دیگر از رقابت های هفته ی سوم لیگ برتر مقابل ماشین سازی با هفت امتیاز در رده ی دوم جدول قرار گرفت تا فاصله یی دو امتیازی با شاگردان یحیی گل محمدی در صدر پیدا کند .

 

"خبرگزاری مهر"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه