رفتن به بالا
  • دوشنبه - 25 شهریور 1398 - 19:49
  • کد خبر : ۱۷۳۹۸
  • مشاهده :  132 بازدید
  • چاپ خبر : دست های بسته ملوان ؛ ممی روی سکو بود

دست های بسته ملوان ؛ ممی روی سکو بود

ملوان با ممی احمدزاده هم با باخت شروع کرد تا نشان دهد این فصل باید همانند فصل گذشته دغدغه ی حضور در جدول بازی ها و در نهایت کسب مقام شایسته را داشته باشد نه صعود به لیگ برتر .

بعد از آشفتگی هفته های ابتدایی ، پژمان نوری و مازیار زارع تیم را تحویل گرفتند و در اولین گام ممی را به تیم برگرداندند . مربی یی که به گردن ملوان حق دارد و مربی این دو چهره بوده است و هر گاه ملوان بی پول بوده ، ممی هم پای کار بوده است .

ممی و پژمان در اولین حضور از روی سکوها کار را دنبال کردند . احمدزاده به دلیل محرومیت در بین تماشاگران در کنار پژمان نوری نشست و البته به اندازه ی یک دنیا حرص خورد . خوشه طلایی در برابر ملوان و در انزلی فوتبال بدون نقصی را پشت سر گذاشت و جدا از سه گلی که زد چندین موقعیت خوب گلزنی را هم به دست آورد که نزد و در یک کلام تیم برتر میدان بود .

ملوان برای تیم شدن خیلی کار دارد و محمد احمدزاده برای ساختن دوباره ی ملوان باید آستین همت بالا بزند . هر چند همه ی مشکلات تیم فنی نیست و بیشتر از مشکلات فنی مشکلات مالی به چشم می آید . قطعاً اگر به تیم پول تزریق شود ، می تواند گام های محکم تری به سمت نتیجه گرایی بردارد و حتی با گذشت زمان مدعی صعود به لیگ برتر شود .

ممی احمدزاده و پژمان نوری از این روزهای سخت بسیار دیده اند و ماندند و مبارزه کردند و در نهایت پیروز شدند و بی شک این بار هم امیدوارانه کار را دنبال خواهندکرد . به عشق تماشاگرانی که روی سکوها با پیروزی ملوان مترها به هوا می پرند و با باخت ملوان اشک می ریزند .

 

"ورزش سه"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه