رفتن به بالا
  • دوشنبه - 25 شهریور 1398 - 19:56
  • کد خبر : ۱۷۴۰۳
  • مشاهده :  153 بازدید
  • چاپ خبر : احمدزاده : مردم حقایق را می‌دانند
شکست را گردن بازیکنان نمی‌اندازم

احمدزاده : مردم حقایق را می‌دانند

محمد احمدزاده سرمربی ملوانان شامگاه یکشنبه پس از شکست خانگی برابر خوشه طلایی ساوه به سوالات اصحاب رسانه پاسخ داد .

محمد احمدزاده پس از پایان بازی تیم خود برابر خوشه طلایی گفت : در این دیدار ما دیر به این فکر افتادیم که باید زحمت بکشیم و زمانی سعی کردیم حریف را تحت فشار بگذاریم که سه گل عقب بودیم . در واقع درون زمین نتوانستیم حرکت های فوتبالی مان را به خوبی انجام دهیم حتی در یک ربع آخر اگر حریف سیر نمی شد و عقب نمی نشست ما نمی توانستیم به آن ها فشار وارد کنیم . شاید به این دلیل که شرایط جسمانی به بازیکنان مان اجازه نمی داد بازیکن صاحب توپ را تحت فشار بگذارند . بعداز بازی با مس یک هفته استراحت داریم که باید سعی کنیم روی مشکل بدنی بچه ها کار کنیم و میل به جنگندگی آنان را افزایش بدهیم .

وی در ادامه گفت : من نباید بگویم که تیم را من نبستم و یا تقصیرات را به گردن بازیکنان بیاندازم ، زیرا مردم حقایق را می دانند و وظیفه ی من این است که در کم ترین زمان مشکلات را حل کنم اما از تعدادی از بازیکنان انتظارات بیشتری داشتم . بازیکنان باید به من جواب بدهند و اگر نتوانند در این مسیر به ما کمک کنند ، خیلی زود جای شان را به جوان ها خواهند داد .

وقتی بازیکنی با گذشته و اسم و رسم وارد تیم می شود،  هم شما و هم ما از وی انتظار داریم . اگر این اتفاق نیفتاد باید به جوان هایی که انگیزه و میل به بازی دارند ، میدان بدهیم و از بازیکن هایی استفاده کنیم که ارزش پیراهن این تیم را بدانند . به نظر من از اعتماد کردن به جوانان هیچ کسی ضرر نمی کند نه تماشاگر و نه تیم . تیم بایستی به بهترین شکلی کیفیتش را نشان دهد . تعارف هم با کسی نداریم و سعی می کنیم از همه ی پتانسیل های مان استفاده کنیم . ضمن این که باید تلاش کنیم برای دو سه بازیکن مان هم کارت بازی بگیریم .

احمدزاده اظهار کرد : شک نداریم که این تیم شرایط خیلی بهتری به دست خواهد آورد . ولی باید همه دست به دست هم بدهیم تا این اتفاق زودتر بیفتد و به شرایط نرمال مان از نظر کیفی برسیم . سیستم دفاعی ما ایراد دارد و بیمار است و امروز اصلاً وظایف شان را درست انجام ندادند . البته فقط یک جلسه توانسته بودیم روی سیستم دفاع خطی کار کنیم اما تا دفاع ما درست نشود ، نمی توانیم به موفقیت فکر کنیم . فصل گذشته هم بازی های اول را از دست دادیم و نتیجه نگرفتیم اما به هیچ عنوان از کیفیت فنی بچه ها ناراضی نبودیم . چون پنجره ی ما با چک و وعده باز شد فدراسیون ۱۵ روز فرصت داده تا تکلیف بازیکن هایی که برای شان کارت صادر کرده را روشن کنیم . همچنین تعدادی بازیکن هم داریم که کارت بازی شان صادر نشده .

سرمربی ملوان تصریح کرد : ناچاریم همزمان با مسایل فنی مسایل باشگاه و مشکلات مالی را حل کنیم . با توجه به این که مازیار فعلاً با ما نیست ، پژمان تمام وقتش را روی حل مسایل مالی باشگاه گذاشته و انصافا” خیلی بیش از انتظار من دارد زحمت می کشد . تلاش های ما برای حل مشکلات هم امیدوار کننده بوده اما حالا حالا ها باید دوندگی کنیم . پژمان و مازیار در آینده ی نزدیک بعد از این که کارهای مدیریتی رفع و رجوع شد به تیم اضافه می شوند و کار مدیریتی را به افراد متخصص این کار خواهند سپرد و به اعتقاد من این وقفه نباید در کار فنی آن ها خللی ایجاد کند .

احمدزاده در پایان گفت : تماشاگر همان طور که به همه ی ما کمک کرد اگر به حمایتش ادامه بدهد ما می توانیم جوان هایی را به تیم تزریق کنیم و به سمت مکتب ملوان برویم که این خواست بسیاری از هواداران هست . البته عده یی هم به نتیجه گیری فکر می کنند که آن ها هم حق دارند . از این که تماشاگر دقیقه ی ۶۵ استادیوم را ترک می کند تا رو به روی تیم خودش قرار نگیرد همه ی ما باید به خودمان بیاییم .

 

"ورزش سه"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه