رفتن به بالا
  • یکشنبه - 14 مهر 1398 - 18:41
  • کد خبر : ۱۷۵۱۶
  • مشاهده :  117 بازدید
  • چاپ خبر : عذرخواهی احمدزاده از طرفداران ملوان !

عذرخواهی احمدزاده از طرفداران ملوان !

ملوان دیروز و در هفته ی هفتم رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور پنجمین شکست خود را متحمل شد و هم اکنون با دو امتیاز تیم یکی مانده به آخر جدول است .

این اتفاقات نشان می دهد در این فصل هم نباید منتظر صعود تیم ملوان به لیگ برتر باشیم و همین که این تیم در جدول بازی ها باقی بماند برای خود موفقیت است . سرمربی ی تیم ملوان انزلی اما دیروز بعد از شکست خانگی در برابر گل ریحان با بیان این که از افرادی که منتظر برد ملوان بودند ، عذرخواهی می‌کنم ، گفت : در تمامی پست‌ها از جوان‌ها راضی بودم و برای آن‌ها آینده ی روشنی متصور هستم .

محمد احمدزاده در پایان بازی خطاب به خبرنگاران گفت : در وهله ی نخست به تماشاچی‌ها و بعد به بازیکنان مان که در نیمه ی دوم تمام تلاش شان را کردند ، خسته نباشید می‌گویم و از همه ی آن‌هایی که منتظر برد ملوان بودند ، عذرخواهی می‌کنم . استفاده از دو هافبک دفاعی برای کاهش فشار به دفاع مرکزی‌مان بود که تصمیمی اشتباه بود و بازی را به تیم حریف دادیم ، در نیمه ی دوم دل مان از بازیکن جوانی که برای اولین بار در دفاع مرکزی گذاشته بودیم ، قرص شد و نترسیدیم و سعی کردیم موقعیت ایجاد کنیم و چند بار هم تا آستانه ی گلزنی رفتیم و فکر می‌کنم می‌توانستیم نود دقیقه مثل نیمه ی دوم بازی کنیم . در تمامی پست‌ها از جوان‌ها راضی بودم و برای آن‌ها آینده ی روشنی متصور هستم ، با این که بیش از یک‌نیمه برابر تماشاگران خودی و جلوی تیم باتجربه ی حریف با یک گل عقب بودیم ، توانستند تیم حریف را تحت‌فشار بگذارند ، هنوز کار زیادی داریم و تماشاگران هم مثل همیشه تحمل کردند ، چون می‌دانند برای این که پوست‌اندازی کنیم و تاوان جوان کردن تیم را بدهیم به زمان نیاز داریم و نمی‌شود به‌آسانی به نتیجه برسیم .

احمدزاده با اشاره به این که تماشاگر حق دارد در انزلی به دنبال نتیجه باشد ، ادامه داد : اگر الآن به جوان‌ها میدان ندهیم امسال و سال‌های آینده ملوان و این شهر را از دست خواهیم داد و چون این اتفاق بارها در ملوان افتاده و خود من هم چندین بار این کار را انجام داده‌ام ، تماشاگر اعتماد می‌کند تا یک‌بار دیگر تیمی بسازیم که در عین جوانی هم اکثراً از بچه‌های خودمان باشند و هم تماشاگر از دیدن استعداد آن‌ها لذت ببرد . باید با اتحاد و همدلی به لیگ ادامه دهیم ، اطمینان دارم این فصل سخت را با موفقیت و جایگاه مناسب و امیدواری به فصل آینده به اتمام خواهیم رساند .

 

 

"ورزش سه"

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه