رفتن به بالا
  • دوشنبه - 15 مهر 1398 - 19:57
  • کد خبر : ۱۷۵۲۸
  • مشاهده :  59 بازدید
  • چاپ خبر : مربی دروازه بان های ایرانی روی نیمکت تیم ملی
با پیوستن محمد حبیبی

مربی دروازه بان های ایرانی روی نیمکت تیم ملی

مربی سابق تیم ملوان بندرانزلی و تیم های ملی امید و نوجوانان از دیروز کارش را به عنوان مربی دروازه بان های تیم ملی بزرگسالان ایران آغاز کرد .

محمد حبیبی مربی سابق تیم ملوان بندرانزلی از امروز به عنوان مربی دروازه بانی تیم ملی فوتبال ایران کار خود را آغاز کرد . انتخاب او توسط کادرفنی تیم ملی بزرگسالان در حالی انجام شد که کوین مینیا ، مربی سابق گلرهای تیم ملی به دلیل مشکلات شخصی موفق به حضور در اردوی چهارم تیم ملی در دوران حضور مارک ویلموتس نشد .

حبیبی که این روزها به عنوان مربی دروازه بان های تیم امید ایران با فرهاد مجیدی و حمید استیلی مشغول به کار بود ، پس از قطعیت در عدم حضور کوین مینیا ، توسط کادرفنی تیم ملی دعوت به کار شد و دیروز نیز اولین جلسه ی تمرینی خود را با سه دروازه بان تیم ملی گذراند .

محمد حبیبی که در دوران بازی ، سابقه ی حضور در تیم ملی فوتبال و همین طور تیم ملی فوتسال ایران را در کارنامه ی دروازه بانی خود دارد ، پیش از این و غیر از حضور روی نیمکت تیم ملوان بندرانزلی ، در تیم های ملی نوجوانان و امیدها نیز فعالیت کرده است .

او در یک ماه گذشته با دعوت کنفدراسیون فوتبال آسیا در مالزی حضور یافته و پیشرفته ترین کلاس های مدرسی دروازه بانی را از سر گذراند تا از این پس به عنوان مدرس درجه ی A کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز به فعالیت بپردازد .
 

پس از وحید هاشمیان ، اکنون محمد حبیبی به عنوان دومین مربی ایرانی روی نیمکت تیم ملی ایران شناخته می شود تا تعداد ایرانی‌های کادرفنی بیشتر از قبل شود .

 

 

"ورزش سه"

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه