رفتن به بالا
  • جمعه - 26 مهر 1398 - 19:42
  • کد خبر : ۱۷۵۸۸
  • مشاهده :  92 بازدید
  • چاپ خبر : یک چهارم نهایی جام حذفی با حضور تیم‌های دسته اولی و دومی !

یک چهارم نهایی جام حذفی با حضور تیم‌های دسته اولی و دومی !

صعود ۵ تیم به مرحله ی یک چهارم نهایی رقابت های فوتبال قهرمانی جام حذفی باشگاه های کشور مشخص شد و به زودی چهره ی سه تیم دیگر هم مشخص خواهد شد .

از بین تیم های صنعت نفت و پرسپولیس یک تیم میهمان مرحله ی یک چهارم نهایی بازی های جام حذفی خواهد شد . هم چنین برگزاری بازی بین دو تیم نود ارومیه و تراکتور تکلیف دیگر تیم حاضر در این مرحله را مشخص خواهد کرد و سومین بازی باقی مانده از مرحله ی یک هشتم نهایی بازی سپاهان و پیکان است که به خاطر بازی های تیم ملی لغو شد .

اما تیم هایی که صعودشان به مرحله ی یک چهارم نهایی قطعی شده عبارتند از :

۱-شهرداری ماهشهر

این تیم با مربی گری مهدی پاشازاده یکی از تیم های حاضر در لیگ ۲ است . اگر این تیم تا فینال بازی ها هم پیش رود ، جای تعجب ندارد ؛ چرا که فصل گذشته نیز داماش گیلان که در لیگ ۲ حضور داشت در بازی فینال حریف پرسپولیس شد و اتفاقاً در فینال بازی پایاپایی را از خود به نمایش گذاشت .

گفتنی‌ست ، مهدی پاشازاده بعد از این بازی از سمت خود استعفا کرد . هر چند باشگاه این درخواست را رد کرده است .

۲-مس کرمان

علاوه بر تیم دسته دومی شهرداری ماهشهر ، تیمی دسته اولی هم به این مرحله از بازی ها راه پیدا کرده است ؛ مس کرمان . صعود این تیم به مرحله ی یک چهارم نهایی بازی ها با شایستگی تمام صورت گرفت ، چرا که ذوب آهن را در فولاد شهر نه با یک یا دو گل بلکه با ۴ گل شکست داد . قطعاً حق ماجراجویی برای شاگردان مجتبی حسینی محفوظ است .

۳-شاهین شهرداری بوشهر

حضور شاهین شهرداری بوشهر در این مرحله از بازی ها کمی دور از تصور بود ، به این خاطر که خوشه طلایی را به زحمت در پنالتی شکست داده بود و در لیگ برتر هم پیروز نشده بود . این تیم در غیاب عبدالله ویسی بی حرف و حدیث سایپا را شکست داد و حالا قابل احترام است اگر صعود به مرحله ی بعدی بازی ها را برنامه ریزی کند . به خصوص که ممکن است با یک قرعه ی آسان رو به رو شود .

۴-نفت مسجدسلیمان

نفت برای صعود به مرحله ی یک چهارم نهایی بازی سختی را پشت سر گذاشت . عبور از سد تیم شهر خودرو در مشهد یک کار بزرگ بود که به اندازه ی حضور در فینال بازی ها می ارزید . طبیعی است که امروز نفت قهرمانی در بازی های جام حذفی را برای خود تعریف کند ، چرا که در بازی های لیگ برتر و جام حذفی در برابر هیچ تیم بزرگی شکست نخورده است .  

۵-استقلال

و استقلال که حتماً استراتژی اصلی اش قهرمانی در این بازی ها است . برای استقلال تیم های دسته اولی گل ریحان و فجرسپاسی کم تر از تیم های لیگ برتری نبودند ، به این دلیل که در هر دو بازی در وقت های اضافه حریفان را شکست داد . باقی ماندن استقلال و پرسپولیس در جدول بازی ها به یقین جام حذفی را زیباتر می کند ، به خصوص که ممکن است این دو تیم به قید قرعه با هم رو به رو شوند . هر چند پرسپولیس هنوز دیدار خود را در مرحله ی یک چهارم نهایی برگزار نکرده است .

 

"ورزش سه"

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه