رفتن به بالا
  • جمعه - 3 آبان 1398 - 20:13
  • کد خبر : ۱۷۶۳۶
  • مشاهده :  177 بازدید
  • چاپ خبر : مارک ویلموتس : تمایلی به سرمربی گری تیم ملی ایران نداشتم

مارک ویلموتس : تمایلی به سرمربی گری تیم ملی ایران نداشتم

سرمربی بلژیکی تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید ، پاسخ اولیه‌اش برای قبول هدایت این تیم «نه» بوده و تمایلی نداشته سرمربی ایران شود اما حالا به دنبال تاریخ‌سازی است .

مارک ویلموتس درباره ی دلایل قبول پیشنهاد سرمربی گری تیم ملی فوتبال ایران گفت : ایران ، ایران ، ایران … ابتدا به پیشنهاد این تیم پاسخ منفی دادم . دو ماه و نیم می گفتم که به ایران نمی روم .

وی ادامه داد : آن زمان یک مقدار برای حضور در ایران بی میل بودم ؛ مثل خیلی های دیگر . ایران را نمی شناختم . نمی دانستم که به کجا خواهم رفت .

سرمربی بلژیکی ایران یادآور شد : چیزی که من خیلی زیاد از طریق تلویزیون درباره ی ایران دیده بودم ، درباره ی جنگ این کشور با عراق بود . این همه چیزی بود که من (درباره ی ایران) دیده بودم . در نهایت با خودم گفتم ، می روم و ایران را می بینم .

ویلموتس که بنا بر ادعای سایت های بلژیکی سالیانه بیش از یک میلیون یورو از فدراسیون فوتبال ایران دستمزد می گیرد ، گفت : هدف من تاریخ سازی با ایران با صعود به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و رسیدن به بعضی چیزها در آن جا است .

سرمربی تیم ملی درباره ی اهداف شخصی اش هم تاکید کرد : این ششمین تجربه ی جام جهانی من به عنوان سرمربی و بازیکن خواهد بود . این تجربه ی خوبی است .

 

"مرتضی احمدی - خبرگزاری مهر"

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه