رفتن به بالا
 • سه شنبه - 7 آبان 1398 - 19:44
 • کد خبر : ۱۷۶۷۴
 • مشاهده :  56 بازدید
 • چاپ خبر : نگاهی به دیدارهای هفته ی دهم لیگ یک

نگاهی به دیدارهای هفته ی دهم لیگ یک

دیدارهای هفته ی دهم لیگ یک روز چهارشنبه برگزار می‌شود که در حساس ترین بازی تیم صدرنشین فجرسپاسی شیراز میزبان تیم سوم جدول گل ریحان خواهد بود .

لیگ یک همچنان پرهیجان دنبال می شود و رقابت نفسگیری در صدر جدول بین تیم های بالانشین در جریان است . در حال حاضر فاصله ی تیم صدرنشین یعنی فجرسپاسی ۲۰ امتیازی با تیم هفتم جدول یعنی بادران فقط ۵ امتیاز است . فجرسپاسی روز چهارشنبه دیداری فینال گونه را در شیراز با تیم گل ریحان البرز برگزار خواهد کرد . گل ریحان ۱۹ امتیازی در رده ی سوم جدول قرار دارد . نکته ی جالب این مسابقه حذف شدن هر دو تیم در جام حذفی در مسابقه با استقلال است . هر دو تیم هم در ۱۲۰ دقیقه مقابل آبی پوشان شکست خوردند . اکنون محمد نصرتی و داود مهابادی سرمربیان گل ریحان و فجر تمرکزشان را بر روی لیگ یک و رسیدن به لیگ برتر گذاشته اند . بدون تعارف زیباترین و حساس ترین مسابقه ی هفته در شیراز برگزار خواهد شد .

مس رفسنجان تیم دوم جدول هم که ۱۹ امتیاز دارد باید در دربی کرمان به مصاف مس برود که با ۱۰ امتیاز در رده ی یازدهم جدول قرار دارد . مس رفسنجان هم مثل گل ریحان و فجرسپاسی شانس صدرنشینی در این هفته را دارد . به شرطی که این تیم پیروز شود و گل ریحان و فجر قناعت کنند . 

خوشه طلایی ساوه تیم ۱۸ امتیازی که در رده ی چهارم جدول است به مصاف داماش گیلانیان خواهد رفت . این مسابقه نیز مهیج خواهد بود . داماش حریف آسانی برای شاگردان محسن عاشوری نیست حتی اگر در ساوه به میدان برود .

نود ارومیه تیم پنجم جدول به مصاف آرمان گهرسیرجان خواهد رفت . نود ارومیه فراتر از انتظار نتیجه گرفته است و تیمی کاملاً بومی است و آرمان گهر هم همین شرایط را دارد و در این فصل خود را از لیگ دسته دوم به لیگ یک رسانده است . 

شاگردان محمود فکری این هفته کار زیاد سختی پیش رو ندارند و آلومینیوم اراک باید در تبریز به مصاف تیم یکی مانده به آخر شهردرای تبریز برود . شهرداری تبریز با ۱۸ گل خورده به همراه ملوان ضعیف ترین خط دفاع لیگ را دارد . 

بادران تهران این هفته میزبان ملوان بحران زده است . ملوانی که با هواداران بی شمارش این فصل یک تیم نحیف است که هنوز بردی به دست نیاورده . محمد احمدزاده سرمربی این تیم هم در دو هفته ی اخیر دوبار استعفا کرده و هر دوبار هم به سرکارش برگشته است ! با این شرایط به نظر می رسد ملوان این هفته در تهران هم کار سختی پیش رو داشته باشد .

استقلال خوزستان میزبان تیم سرخ پوشان پاکدشت است . آبی پوشان اهوازی توانسته اند خود را از قعر جدول جدا کنند و به رده ی دوازدهم برسانند و این هفته هم مسابقه یی نزدیک و سخت خواهند داشت . سرخ پوشان رد رده ی نهم جدول قرار دارد .

سپیدرود رشت تیم دهم جدول به مصاف قشقایی شیراز خواهد رفت . به نظر می رسد ، دو تیم این فصل چهره ی یک مدعی را ندارند و افتان و خیزان مسیر خود را طی می کنند تا فصل تمام شود !

نیروی زمینی هم به مصاف تیم رده ی شانزدهم جدول رایکای بابل خواهد رفت . رایکا هم مثل ملوان بردی نداشته است و شرایط سختی در پیش دارد . نیروی زمینی هم به دنبال رسیدن به رده هایی بالاتر از چهاردهمی در جدول لیگ است .

اسامی داوران و برنامه ی مسابقات :

 • چهارشنبه ۸ آبان

  بادران تهران – ملوان بندرانزلی

  عنایت قوچ کانلو – محمدرضا مدیرروستا – علی رعیت – شبیر بهروزی

  ناظر : رضا عبدوس

  خوشه طلایی ساوه – داماش گیلانیان

  مهدی جبرییلی – رامین بابایی – احمد کاظم لو – وحید زمانی

  ناظر : حمید نظری

  مس رفسنجان – مس کرمان

  سیدمهدی مرجانزاده – جعفر مهاجر – امین زاهدی – یعقوب آشوری

  ناظر : رسول فروغی

  فجرشهیدسپاسی شیراز – گل ریحان البرز

  وحید صالحی – بابک خسروی – مجید سربندی – مجتبی افراء

  ناظر : حسین نجاتی

  شهرداری تبریز – آلومینیوم اراک

  ابوالفضل دوستی – علیرضا طاهرخانی – مصطفی قاسمی – مرتضی عابدی

  ناظر : حبیب الله ابوالحسن شیرازی

  سپیدرود رشت – قشقایی شیراز

  احمد محمدی – بهزاد پناهی – امین قدیری – مسعود حقیقی

  ناظر : یدالله جهانبازی

  نود ارومیه – آرمان گهر سیرجان

  کمیل غلامی – هیوا بهمنی – کاوه بهمنی – فرزاد منصوری

  ناظر :  صادقی

  نیروی زمینی تهران – رایکای بابل

  احمد مرشدی – حسن یوسفی – یدالله کلوندی – مهدی نجار

  ناظر : محسن قهرمانی

  استقلال خوزستان – سرخ پوشان پاکدشت

  رضا کریمی – عدنان پیروی – مرتضی هوشیار – هادی علی نیافر

  ناظر : بهرام مهرپیما

دیدار دو تیم شهرداری تبریز و آلومینیوم اراک از هفته ی دهم مسابقات لیگ یک روز چهارشنه ۸ آبان ماه برگزار می شود و با اعلام کمیته ی داوران یعقوب حجتی به جای مصطفی قاسمی به عنوان کمک دوم این بازی را قضاوت می کند .

 

 

"خبرگزاری فارس"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه