رفتن به بالا
  • جمعه - 10 آبان 1398 - 20:37
  • کد خبر : ۱۷۶۹۷
  • مشاهده :  87 بازدید
  • چاپ خبر : ملوانان فانوس به دست شدند
پس از شکست در چهارمین بازی

ملوانان فانوس به دست شدند

تیم بانوان ملوان بندرانزلی نیز به مانند تیم مردان ، این روزها حال و روز خوشی ندارد . آن ها در بازی امروز علیرغم پیش افتادن از حریف خود ، در نهایت بازی را باختند تا یکی از تیم های قعرنشین نام بگیرند .

از بازی های هفته ی چهارم لیگ برتر بانوان ، امروز ملوانان در خانه از تیم پالایش گاز ایلام پذیرایی کردند . آن ها که در نیمه ی اول توانستند از حریف خود پیش بیفتند ، در نیمه ی دوم از برتری خود استفاده نکردند تا در نهایت با دریافت دو گل بازی را به حریف خود واگذار کنند .

این شکست اوضاع انزلی چی ها را بدتر از قبل کرد و آن ها که از سه بازی ابتدایی خود تنها یک امتیاز به دست آورده بودند ، حالا اختلاف امتیاز خود با دیگر تیم ها را بالا می بینند و با همان تک امتیاز در رده ی نهم جدول رده بندی لیگ برتر بانوان قرار گرفتند .

نکته ی جالب درباره ی انزلی چی ها این که آن ها امروز هم توسط هواداران خود حمایت شدند و با تشویق های فراوان آن ها در زمین حضور پیدا کردند . هوادارانی که در این دیدار نیز به مانند بازی قبلی خود را به سکوهای ورزشگاه تختی انزلی رسانده بودند و در نهایت دست خالی مجبور به ترک ورزشگاه شدند .

در سوی دیگر این دیدار تیم پالایش گاز ایلام با برد در این بازی نشان داد باید به عنوان یکی از مدعیان نیمه ی بالای جدول به آن ها نگاه کرد . ایلامی ها در حال حاضر ۹ امتیازی شدند و به دلیل تفاضل گل پایین تر در رده ی چهارم جدول رده بندی قرار گرفتند .

عکس ها : فاطمه کبیری

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه