رفتن به بالا
  • یکشنبه - 12 آبان 1398 - 20:42
  • کد خبر : ۱۷۷۰۵
  • مشاهده :  63 بازدید
  • چاپ خبر : نگاهی به بازی های هفته ی یازدهم لیگ یک

نگاهی به بازی های هفته ی یازدهم لیگ یک

مسابقات هفته ی یازدهم لیگ یک روز دوشنبه برگزار می شود و در این روز تیم های بالانشین جدول به مصاف یکدیگر می روند .

تمامی دیدارهای هفته ی یازدهم لیگ یک  به جز یک مسابقه روز دوشنبه برگزار می شود . در این هفته دو تیم فجرسپاسی و نود ارومیه ۲۱ امتیازی به ترتیب در رده های اول و دوم جدول قرار دارند . کورس این دو تیم برای صدرنشینی جذاب است . فجرسپاسی شیراز که هفته ی گذشته مقابل گل ریحان در خانه اش متوقف شد ، این هفته یک بازی حساسی در ساوه مقابل خوشه طلایی دارد . تیمی ۱۹ امتیازی که در رده ی پنجم جدول قرار دارد . شاگردان محسن عاشوری با وجود اولین فصل حضور در لیگ یک نتایج درخشانی گرفته اند . سطح این بازی بالاتر از لیگ یک است .

نود ارومیه هم با تیم ۲۰ امتیازی گل ریحان بازی دارد که در رده ی چهارم جدول است . این بازی هم جذاب و دیدنی است ، نبرد مدعیان در این دو مسابقه تا حدی گره ی صدر جدول را باز خواهد کرد . برنده ی این دو بازی در کورس صدرنشینان جلوتر از بقیه می ایستند اما مساوی آن ها به سود سایر مدعیان خواهد بود . 

مس رفسنجان ۲۰ امتیازی در رده ی سوم جدول بازی راحتی مقابل تیم قعرنشین رایکای بابل دارد تیم شانزدهم جدول که فقط ۵ امتیاز دارد . تساوی مدعیان باعث خواهد شد که مس رفسنجان به صدر جدول برسد .

بادران تیم ششم جدول مقابل مس در کرمان بازی خواهد کرد . مس با وجود امکانات مناسبی که دارد خوب نتیجه نگرفته و در رده ی یازدهم جدول است با این حال مس کرمان در جام حذفی خوب نتیجه گرفته است .

شاگردان محمود فکری هم فرصت خوبی دارند تا مقابل قشقایی شیراز سه امتیاز بگیرند و ۲۰ امتیازی شوند . آلومینیوم اراک  می تواند در شیراز به یک پیروزی مهم برسد تا از جمع مدعیان عقب نماند و خود را از رده ی هفتم جدول بالا بکشد .

داماش گیلانیان با استقلال خوزستان بازی دارد . هر دو تیم هدف شان ماندن در لیگ  یک و حضور در رده یی آبرومند است ، هرچند زمانی هر دو تیم سابقه ی حضور در لیگ برتر را هم داشتند . استقلال خوزستان که قهرمان لیگ برتر هم شده بود .

سرخ پوشان پاکدشت یک بازی مقابل نیروی زمینی دارد ، دو تیم در جدول لیگ شرایط نزدیکی به هم دارند . سرخ پوشان روی پله ی دهم و دو رده بالاتر از نیروی زمینی قرار دارد . این بازی را می توان دربی تهرانی لیگ یک محسوب کرد .

آرمان گهر در رده ی چهاردهم جدول به مصاف تیم شهرداری تبریز بحران زده می رود که یکی مانده به آخر است . جذاب ترین بازی هفته نیز بین ملوان و سپیدرود رشت روز سه شنبه برگزار می شود .

 

"خبرگزاری فارس"

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه