رفتن به بالا
  • دوشنبه - 13 آبان 1398 - 18:47
  • کد خبر : ۱۷۷۱۰
  • مشاهده :  118 بازدید
  • چاپ خبر : ضعیف ترین ملوان تاریخ مقابل سپیدرود

ضعیف ترین ملوان تاریخ مقابل سپیدرود

آخرین بازی هفته ی یازدهم لیگ یک در انزلی بین دو تیم ملوان و سپیدرود برگزار می شود .

بازی روز سه شنبه می توانست یکی از جذاب ترین و حساس ترین مسابقات لیگ یک محسوب شود اما حیف که دیگر ملوان آن تیم مقتدر فصول گذشته نیست و با ۸ باخت و ۲ مساوی و بدون برد در قعر جدول لیگ ایستاده است . چه قدر دیدن این ملوان در رده ی آخر جدول غم انگیز است . انگار قوی سپید خزر در حال جان دادن است و برای بقا در لیگ یک تلاش می کند . این ملوان که شاید بتوان آن را ضعیف ترین ملوان تاریخ دانست ، سه شنبه ساعت ۱۴:۳۰میزبان سپیدرود رشت است . سپیدرود هم حال و روز خوشی ندارد و با آن تیمی که در لیگ برتر بود ، فاصله بسیار دارد اما حداقل در میانه های جدول لیگ و با کسب ۱۵ امتیاز روزگار می گذارند . 

ملوان در شرایطی به چنین حال و روزی افتاده که دو اسطوره ی این باشگاه یعنی پژمان نوری و مازیار زارع سکان هدایتش را در دست دارند و مالک این باشگاه شده اند تا حداقل بتوانند چند روزی بیشتر قوی سپید خزر را زنده نگه دارند . محمد احمدزاده هم که یک پایش روی رکاب تریلی اش است تا روزگار بگذراند و پای دیگرش روی نیمکت ملوان ! در چنین شرایطی نمی توان انتظار معجزه داشت ، به خصوص وقتی که مسوولان استانی و محلی توجه یی به تیم ملوان ندارند .

به هر حال این بازی هنوز هم برای فوتبالدوستان گیلانی و اهالی لیگ یک می تواند جذاب باشد ، حتی اگر ملوان در شرایط بحرانی به سر ببرد . ملوان سه شنبه به دنبال اولین برد فصل خود در مسابقه یی است که زمانی به آن لقب الگیلانو را می دادند . سپیدرود هم می خواهد به امتیازاتش در این بازی اضافه کند و برای هواداران دو تیم دربی گیلان هنوز هم حساس و جذاب است . شاید بتوان گفت در این دربی هم نباید به جدول و جایگاه دو تیم در جدول نگاه کرد و باید منتظر باشیم تا یک مسابقه زیبا و تماشاگر پسند را از هر دو تیم شاهد باشیم .

"خبرگزاری فارس"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه