رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 15 آبان 1398 - 21:34
  • کد خبر : ۱۷۷۲۷
  • مشاهده :  110 بازدید
  • چاپ خبر : حبیبی نژاد : جو انزلی فوق العاده بود

حبیبی نژاد : جو انزلی فوق العاده بود

زننده ی گل پیروزی بخش ملوان بندرانزلی در دربی گیلان گفت : ملوان با داشتن مثلث پژمان نوری ، مازیار زارع و محمد احمدزاده حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت .

تیم فوتبال ملوان موفق شد در انزلی برابر سپیدرود رشت پیروز شود ، هادی حبیبی نژاد ستاره ی ملوانی ها در این بازی بود . او یک گل زد ، یک پاس گل داد و یک توپ به تیرک زد ، انزلی چی های معتقد بودند یک خطای پنالتی روی او گرفته نشده است .

هادی حبیبی نژاد در گفت و گو با خبرنگار دی اسپورت درخصوص دربی گیلان گفت : نمایش خیلی خوبی انجام دادیم ، در نیمه ی اول به گل رسیدیم اما خیلی زود گل خوردیم . در نیمه ی دوم مالک کامل توپ و زمین بودیم و به حق مان در پایان با برد رسیدیم .

وی درباره ی جو تختی انزلی نیز گفت : واقعاً بی نظیر بود ، خدارا شکر توانستیم این برد را کسب کنیم و هواداران خوشحال به خانه بازگردند .گلم را به آن ها تقدیم می کنم و امیدوارم بتوانم با گل هایم خوشحال شان کنم . در مورد صحنه ی مشکوک هم باید بگویم به طور قطع ، پنالتی بود و داور باید اعلام خطا می کرد .

حبیبی در پایان گفت : هواداران ملوان مطمئن باشند که تیم ما با حضور آقایان احمدزاده ، زارع و نوری متحول می شود و حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت .

 

"دی اسپورت"

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه