رفتن به بالا
  • جمعه - 17 آبان 1398 - 13:43
  • کد خبر : ۱۷۷۳۵
  • مشاهده :  70 بازدید
  • چاپ خبر : چرا لیست تیم ملی اعلام نمی‌شود ؟

چرا لیست تیم ملی اعلام نمی‌شود ؟

با این که بازی تیم‌های مدعی زودتر برگزار شد که بازیکنان ملی‌پوش برای بازی با عراق راهی اردوی تیم ملی شوند ، اما همچنان لیستی اعلام نشده تا ماجرای دلخوری و حتی استعفای ویلموتس جدی به نظر برسد .

برگزاری هم‌زمان مسابقه ی استقلال با دیدار تراکتور و سپاهان ، و همچنین یک روز پیش از آن هم دیدار پرسپولیس ، یک دلیل بیشتر نداشت . مسوولان سازمان لیگ طوری برنامه ریزی کردند که بازیکنان ملی‌پوش شاغل در لیگ ، زودتر این هفته را به پایان برسانند تا اردوی تیم ملی شروع شود . اردویی که برای سایر کشورهای آسیایی با برگزاری دیدارهای دوستانه هم همراه بود ، اما ویلموتس با از دست دادن فیفادی فقط شانس بازی رسمی با عراق را داشت .

اما در این بین چند شایبه به وجود آمد . جدی‌ترین شایعه‌یی که به گوش رسید ، نارضایتی ویلموتس از نحوه ی دریافت قراردادش بود . شایعه‌ ی فسخ قرارداد او که در ابتدا خیلی جدی به نظر نمی‌رسید . اما اتفاقات اخیر ، به آن رنگ واقعیت داد . 

وحید هاشمیان که در دیدار استقلال و نفت آبادان حاضر شده بود ، می‌توانست با رد این شایعه ، آرامش را به اردوی تیم ملی برگرداند . اما او این ماجرا را رد نکرد تا مشخص شود که حتماً دلخوری ویلموتس خیلی هم بی‌اساس نیست . بعد از هاشمیان که فقط اعلام کرد در این ماجرا قصد دخالت ندارد ، نوبت به شیعی مدیرعامل پیکان و عضو هیات رییسه ی فدراسیون رسید که به ماجرای دلخوری ویلموتس بپردازد . 

علاوه بر این دو موضوع ، با توجه به این که پنجشنبه ی هفته ی آینده تیم ملی باید در دیداری سرنوشت‌ساز مقابل عراق قرار بگیرد ، انتظار می‌‌رفت که لیست تیم ملی روز قبل و بعد از برگزاری دیدار استقلال ، پرسپولیس ، تراکتور و سپاهان اعلام شود . اما همچنان بازیکنی به اردوی تیم ملی دعوت نشده تا مشخص شود ماجرای استعفای ویلموتس خیلی هم بی‌اساس نیست .

در فاصله ی کوتاهی که تا برگزاری تیم ملی زمان باقی مانده ، مدیران فدراسیون یا باید پول ویلموتس را بدهند ، و یا او را راضی کنند که وعده‌شان در ادامه رنگ واقعیت می‌گیرد . در غیر این صورت در کم تر از شش روز باقی مانده تا دیدار ایران و عراق ، شاید تیم ملی وارد چالش جدیدی شود . اتفاقی که همه امیدوارند کار به آن‌جا نرسد و پیش از آن ، آرامش به اردوی تیم ملی و شاگردان ویلموتس برگردد .

 

"وبسایت نود"

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه