رفتن به بالا
  • شنبه - 18 آبان 1398 - 21:28
  • کد خبر : ۱۷۷۵۱
  • مشاهده :  43 بازدید
  • چاپ خبر : تقابل صدرنشینان با گیلانی‌ها
هفته ی دوازدهم لیگ یک

تقابل صدرنشینان با گیلانی‌ها

تیم‌های رده‌های اول ، سوم و چهارم مسابقات لیگ یک فوتبال در هفته ی دوازدهم این رقابت‌ها ، کار سختی مقابل تیم‌های استان گیلان دارند .

هفته ی دوازدهم مسابقات لیگ یک فوتبال ، عصر امروز (شنبه) آغاز شد . در مهم‌ترین دیدار هفته ، مس رفسنجان میزبان ملوان بندرانزلی خواهد بود . مس هفته ی گذشته در بابل ، شکست عجیبی مقابل تیم رده ی شانزدهمی رایکا متحمل شد تا ناکامی شاگردان محمد ربیعی در کسب پیروزی ، به سه هفته کشیده شود . نارنجی‌پوشان که اکنون در جایگاه چهارم جدول حضور دارند ، می‌توانند با برتری مقابل ملوان و نیز در صورت توقف سایر مدعیان ، به صدر جدول صعود کنند . قوی سپید انزلی هم هفته ی گذشته در دربی پرحاشیه ی گیلان ، نخستین پیروزی فصل خود را به دست آورد و از قعر جدول جدا شد .

صدرنشین مسابقات میزبان داماش گیلانیان خواهد بود . فجرسپاسی در دو هفته ی گذشته نتوانسته بردی به دست بیاورد ، اما به لطف تفاضل گل بهتر نسبت به نود و با استفاده از توقف سایر مدعیان ، در صدر جدول باقی ماند . داماش نیز در سه هفته ی گذشته ، دو پیروزی و یک تساوی کسب کرده و اکنون بالاتر از تیم همشهری ، در جایگاه هشتم جدول جای دارد .

نود ارومیه مقابل مس کرمان صف‌آرایی خواهد کرد . نود نسبت به فصل گذشته که در رتبه ی سیزدهم جای گرفت ،‌ عملکرد درخشانی ارایه کرده و با تنها یک شکست ، در رده ی دوم جدول ایستاده است . مس هم در این فصل ، عملکرد متزلزلی داشته و یک پیروزی ، یک تساوی و یک شکست در سه هفته ی اخیر به دست آورده است . مس هفته ی گذشته توانست بادران را شکست دهد و پیش از آن برابر مس رفسنجان به تساوی رسید . باید ببینیم شاگردان مجتبی حسینی می‌توانند مدعی دیگری را متوقف کنند یا خیر .

در دیگر دیدار مهم تیم‌های گیلانی با بالانشینان جدول ، سپیدرود میهمان گل ریحان البرز خواهد بود . سرخ پوشان شمال کشور نیز که روندی سینوسی می‌پیمایند ، هفته ی گذشته شکست تلخی برابر ملوان پشت سر گذاشتند و پایین‌تر از داماشِ رده ی هشتمی قرار گرفتند . گل ریحان هم پس از برتری در هفته ی نهم مقابل خوشه طلایی ساوه ، دو دیدار قبلی خود را بدون گل مساوی کردند و به رده ی سوم جدول صعود کردند . شاگردان نصرتی در صورت لغزش فجرسپاسی و نود ارومیه می‌تواند به صدر جدول مسابقات برسد .

 

 

"خبرگزاری تسنیم"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه