رفتن به بالا
  • یکشنبه - 19 آبان 1398 - 21:21
  • کد خبر : ۱۷۷۶۵
  • مشاهده :  98 بازدید
  • چاپ خبر : ملوان باز هم ناکام در بازی خارج از خانه

ملوان باز هم ناکام در بازی خارج از خانه

مس رفسنجان با کسب پیروزی پُرگل برابر ملوان به رده ی دوم جدول رسید و به ناکامی دو هفته یی خود پایان داد .

  از هفته ی دوازدهم مسابقات لیگ یک تیم مس رفسنجان در خانه برابر ملوان بندرانزلی قرار گرفت و با کسب یک پیروزی پرُگل در این مسابقه به رده ی دوم جدول رسید .

شاگردان محمد ربیعی که هفته ی گذشته در بابل مقابل رایکا شکست خورده بودند به دنبال جبران این نتیجه و حضور دوباره در صدر جدول مسابقه بودند . به همین دلیل بازی را هجومی آغاز کرده و از همان ابتدا برای گشودن دروازه ی ملوان تلاش کردند . تا این که در دقیقه ی ۴۲ فرشید پاداش توانست گل اول مس را به ثمر برساند و نیمه ی اول با این نتیجه به پایان رسید .

با شروع نیمه ی دوم باز هم شاگردان محمد ربیعی نبض بازی را در دست گرفتند و در دقیقه ی ۵۲ توسط پورمحمد اختلاف را دو برابر کردند تا حاشیه ی امنی برای آن‌ها به وجود بیاید . در حالی که شاگردان محمد احمدزاده برای جبران گل خورده تلاش می‌کردند ، باز هم پورمحمد در دقیقه ی ۶۹ گل سوم را وارد دروازه ی ملوان کرد تا قاطع ترین برد هفته این گونه رقم بخورد .

مس رفسنجان با این برد ۲۳ امتیازی شد و در رده ی دوم جدول قرار گرفت . این تیم در کنار نود ارومیه و فجرسپاسی ۲۳ امتیازی است که حساسیت زیادی در صدر جدول به وجود می‌آورد . ملوان نیز با ۵ امتیاز در رده ی آخر جدول قرار گرفته و چشم به آینده دوخته است .

 

 

"ورزش سه"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه