رفتن به بالا
  • دوشنبه - 20 آبان 1398 - 20:41
  • کد خبر : ۱۷۷۷۲
  • مشاهده :  80 بازدید
  • چاپ خبر : واکنش مسوول برگزاری لیگ یک فوتبال به جنجال در این لیگ

واکنش مسوول برگزاری لیگ یک فوتبال به جنجال در این لیگ

مسوول برگزاری مسابقات لیگ یک فوتبال گفت : سازمان لیگ نمی‌تواند در مورد اتفاقات بازی مس کرمان و ۹۰ ارومیه اظهارنظر کند و این کار برعهده ی کمیته ی انضباطی است .

فریبرز محمودزاده درخصوص اتفاقات بازی روز گذشته ی دو تیم ۹۰ ارومیه و مس کرمان اظهار داشت : یکسری مشکلات در پایان بازی رخ داد و نیمکت‌های دو تیم و بازیکنان با هم درگیر شدند ؛ تخلفاتی از سوی هر دو نیمکت رخ داده ؛‌ ما مستندات و مدارک کامل را جمع‌آوری می‌کنیم و آن ها را در اختیار کمیته ی انضباطی می‌گذاریم . 

محمودزاده در پاسخ به این سوال که با توجه به این که کمیته ی انضباطی اکنون رییس ندارد آیا ممکن است روند رسیدگی به این پرونده دچار تاخیر شود ، گفت : در این مورد چیزی نمی‌دانم و باید از مسوولان حال حاضر کمیته ی انضباطی سوال کنیم . 

مسوول برگزاری مسابقات لیگ یک در مورد این که تخلفات بازی روز گذشته از جانب چه تیمی بوده است ، گفت : سازمان لیگ نمی‌ تواند در این مورد اظهارنظری داشته باشد ، پیگیر این اتفاقات هستیم و منتظریم که تمام گزارشات را در اختیار ما قرار بدهند باید گزارش‌های ناظران ،‌ تیم داوری و همچنین هر فیلمی که وجود دارد به همراه مستندات دیگر به دست ما برسد و ما هم آن ها را در اختیار کمیته ی انضباطی قرار دهیم . مستندات جدیدی هم وجود دارد که باید به دست ما برسد ؛ کمیته ی انضباطی ابلاغیه ی جدیدی دارد که معین می‌کند ظرف ۴۸ ساعت افراد مختلف دفاعیه خود را ارایه بدهند .

وی تاکید کرد : اظهار نظر و صحبت درمورد تخلفات رخ داده برعهده ی کمیته انضباطی است و ما نمی‌توانیم در این مورد اظهارنظری داشته باشیم . گزارش هر دو بازی و جنجال ایجاد شده ، یعنی بازی در رشت ‌و ارومیه را به کمیته ی انضباطی می‌دهیم .

 

"خبرگزاری فارس"

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه