رفتن به بالا
  • دوشنبه - 20 آبان 1398 - 20:47
  • کد خبر : ۱۷۷۷۴
  • مشاهده :  94 بازدید
  • چاپ خبر : دروازه‌بان سپیدرود : آن هوادار می‌خواست مرا بزند اما اجازه ندادم !

دروازه‌بان سپیدرود : آن هوادار می‌خواست مرا بزند اما اجازه ندادم !

دروازه‌بان تیم فوتبال سپیدرود گفت : روز گذشته یکی از هواداران قصد داشت من را بزند ، اما به او اجازه ندادم و ماموران نیروی انتظامی آن هوادار را گرفتند .

 در دیدار تیم‌های سپیدرود رشت و گل ریحان البرز در هفته ی دوازدهم لیگ یک ، عده‌یی از هواداران تیم رشتی با ورود به زمین قصد درگیری با مهدی اسلامی ،‌ دروازه‌بان سپیدرود را داشتند که همین موضوع باعث توقف چند دقیقه‌یی بازی شد .

مهدی اسلامی ، دروازه‌بان تیم فوتبال سپیدرود درباره ی اتفاقات رخ داده برای او در دیدار این تیم برابر گل ریحان اظهار داشت : در دقیقه ی ۵۵ بازی بود که عده‌یی از هواداران به من فحاشی می‌کردند ، اما به یک باره دیدم یک نفر از پشت به من حمله کرد . او می‌خواست مرا بزند ، اما اجاره ندادم و خوشبختانه ماموران نیروی انتظامی او را گرفتند .

وی افزود : نمی‌دانم اصلاً مشکل هواداران با من چه بود ؟ توقع هواداران از ما بالاست و ما هم تمام تلاش‌مان را کردیم تا تیم نتیجه بگیرد . در بازی‌های خارج از خانه هم عملکرد خوبی داشته‌ایم ، اما در خانه فشار روی بازیکنان زیاد است . من در شهرهایی چون تبریز ، کرمان و اهواز بازی کرده‌ام که فوتبالدوستان پرشوری دارند ، اما اینجا (رشت) یکسری هوادارنما حضور دارند که این کارها را انجام می‌دهند . به نظرم این افراد هوادار سپیدرود نیستند . هواداران واقعی و برخی لیدرهای باشگاه بعد از بازی از من معذرت‌خواهی کردند .

دروازه‌بان تیم فوتبال سپیدرود در مورد این که پس از درگیری حاضر به ادامه ی بازی نشده است ، گفت : بله همین‌طور است ، چون یک بار دیگر هم این اتفاق افتاده بود . من یک ماه به یک ماه خانواده و دخترم را نمی‌بینم که بعد به من فحاشی شود ؟! وضعیت مالی تیم را هم که همه می‌دانند . این اصلاً درست نیست .

اسلامی در پاسخ به این پرسش که «آیا برای ادامه ی فصل به سپیدرود بازخواهد گشت یا خیر؟» ، تاکید کرد : الان به بیشتر بازیکنان غیربومی استراحت داده‌اند و گفته‌اند چند روز به شهرهای خودتان بروید . فعلاً هم وضعیت من مشخص نیست . بالاخره بحث امنیت جانی هم در میان است . ما نه پولی گرفته‌ایم و نه چیزی و اگر قرار باشد فحاشی شود و حمله هم کنند ، نمی‌دانم چه بگویم . وقتی قدر آدم را ندانند ، فشار می‌آید . حتی بازیکنان حریف هم به من حق می‌دادند . در چند سالی که در لیگ یک بازی می‌کنم ، همیشه تیمم مدعی صعود بوده است . از هواداران سپیدرود تعریف زیادی شنیده بودم و به همین خاطر هم اولین تیمی که انتخاب کردم ، سپیدرود بود ، اما متاسفانه این تیم یکسری هوادارنما دارد که سال‌های قبل هم به آن ضربه زدند . همه یادشان است چه اتفاقی برای علی کریمی و خداداد عزیزی افتاد . الان هم علی نظرمحمدی به تنهایی پای تیم ایستاده است و تمام کارهای ما را او انجام می‌دهد .

«پس از درگیری با تو ، علی نظرمحمدی نیز با هواداران درگیر شد.» ، وی در واکنش به این طرح این موضوع گفت : بله ، نظرمحمدی پشت بازیکنش در آمد . او با من صحبت کرد و جو آرام شد . حتی حلقه ی اتحاد هم تشکیل دادیم و دستکش‌هایم را دستم کردم تا درون دروازه بایستم ، اما بازهم در ورزشگاه باز شد و هواداران داخل زمین آمدند که آن جا خود نظرمحمدی عصبانی شد . فقط در یک جایگاه این اتفاق افتاد و همه به داخل زمین ریختند . فکر نمی‌کنم هیچ جای دنیا چنین اتفاقی رخ بدهد که هواداران بازیکنان تیم خودی را تهدید کنند .

دروازه‌بان تیم سپیدرود در مورد این که برخی از بازیکنان تهدید کرده‌اند با این شرایط حاضر به بازگشت به تیم‌شان نیستند ، یادآور شد : این بازیکنان هم حق دارند . برخی از بازیکنان خودشان بچه ی رشت هستند . باید این داستان‌ها تمام شود . هر مربی به این شهر می‌آید ، این اتفاقات می‌افتد . تمام تیم‌ها هزینه می‌کنند تا به لیگ برتر بروند ، اما نظرمحمدی در سه سال تیم را به لیگ برتر برد . باید انقلابی در بین هواداران رخ دهد و فقط تیم را حمایت کنند ، نه این که به خانواده ی بازیکنان بی‌دلیل توهین کنند . اعتقاد دارم از یک جایی این کارها مدیریت می‌شود . این اتفاقات باعث می‌شود هیچ بازیکنی دیگر سمت سپیدرود نیاید . اگر نظرمحمدی نبود اتفاقات بسیار بدی در بازی با گل ریحان می‌افتاد .

 

"خبرگزاری تسنیم"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه