رفتن به بالا
  • شنبه - 25 آبان 1398 - 17:27
  • کد خبر : ۱۷۸۱۳
  • مشاهده :  72 بازدید
  • چاپ خبر : فرار موقتی ملوان از بحران در باتلاق

فرار موقتی ملوان از بحران در باتلاق

تیم فوتبال ملوان با وجود این که تا دقیقه ی ۹۰ با سه گل از میهمان خوب پیش بود ، در وقت های اضافی ۲ گل خورد ولی هر سه امتیاز بازی را هرطور شده کسب کرد .

دیدار ملوان بندرانزلی و نیروی زمینی در شرایطی برگزار شد که چمن ورزشگاه تختی انزلی تحت تاثیر بارندگی شدید باران در گیلان قرار داشت و وضعیت چمن به قدری وخیم بود که در نیمه ی اول وقتی داور در یک صحنه قصد انجام دادن دراپ‌بال را داشت ، توپ پس از برخورد به زمین ، همانجا ساکن شد .

با این حال ملوانی ها که این روزها خودشان هم نمی دانند که محمد احمدزاده در راس کادرفنی این تیم خواهد ماند یا مازیار زارع به عنوان سرمربی معرفی می شود ، با توجه به شناختی که از بازی در این شرایط آب و هوایی دارند ، توانستند در دقایق ۳۸ ، ۵۳ و ۷۸ سه بار به گل برسند . اولین گل تیم ملوان با گل به خودی حسین مددی بازیکن تیم نیروی زمینی ثبت شد و در ادامه هادی حبیبی نژاد دو گل دیگر زد تا تیمش را که این روزها شرایط بحرانی یی دارد ، حداقل به طور موقت از کسب سه امتیاز مطمئن کند .

با این همه چیزی نمانده بود که ملوان ها سه امتیاز خود را به راحتی از دست بدهند . آن ها پس از این که دو گل در دقایق ۹۱ و ۹۳ توسط میثم فرزانه و علی خدادادی خوردند ، یک صحنه ی مشکوک هم روی دروازه شان ایجاد شد که داور اعتقاد به تمارض بازیکن نیروی زمینی داشت ، وگرنه یک ضربه ی ایستگاهی در ثانیه های پایانی بازی و چسبیده به محوطه ی جریمه می توانست شرایط بدی را برای آن ها رقم بزند .

نکته ی قابل توجه ی دیگر این بازی ، اخراج دو بازیکن از دو تیم بود . در دقیقه ی ۸۱ وحید مهدی خانی دروازه بان تیم میهمان اخراج شد و امید رونخواه که هر سه تعویضش را انجام داده بود ، مجبور شد از مدافعش در دقایق باقی مانده در چارچوب دروازه استفاده کند . البته تیم میهمان تنها ۲ دقیقه نسبت به ملوان با یار کم تر بازی کرد و در دقیقه ی ۸۳ هم ارسلان تفضلی از تیم میزبان اخراج شد تا هر دو تیم ۱۰ نفره بازی را ادامه دهند .

با این سه امتیاز حالا اما ملوانی ها ۸ امتیازی شده اند و با ادامه ی این روند می توانند خودشان را از قعر جدول جدا کنند . آن ها اکنون در رتبه ی هفدهم جدول ۱۸ تیمی مسابقات قرار گرفته اند . در سوی دیگر شاگردان امید رونخواه که در ۶ مسابقه ی پیاپی نباخته بودند و خودشان را از قعر جدول به رتبه های میانی رسانده اند ، در پایان هفته ی سیزدهم ۱۵ امتیازی و در رتبه ی یازدهم باقی ماندند .

 

"ورزش سه"

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه