رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 29 آبان 1398 - 10:17
  • کد خبر : ۱۷۸۲۸
  • مشاهده :  68 بازدید
  • چاپ خبر : ممی رفت ؛ ملوان و آغاز روزهای نو

ممی رفت ؛ ملوان و آغاز روزهای نو

جدایی محمد احمد زاده از ملوان قطعی شده است . مربی یی که معرف فوتبالیست های بزرگی به فوتبال کشور بود .

مازیار زارع که در غیاب محمد احمدزاده روی نیمکت ملوان نشست و هم چنین پژمان نوری یکی از مدیران امروز ملوان از شاگردان محمد احمدزاده هستند . ملوان در سال های اخیر به همراه محمد احمدزاده روزهای تلخ و شیرینی زیادی را در فوتبال ایران تجربه کرد که یکی از آن ها صعود به لیگ برتر بود . اما ممی در برابر مشکلات مالی ملوان کم آورد و دستان را به علامت تسلیم بالا برد . البته که این اتفاق محتمل بود ؛ احمدزاده رفت تا به جای حضور در تمرین و هدایت تیم از روی نیمکت ساعت ها را پشت کامیون بگذارند تا بیش از این برای گذران زندگی به چالش کشیده نشود .

حالا ملوان است و مازیار زارع . حالا ملوان است و پژمان نوری ؛ این اتفاق ناراحت کننده نیست . به هر صورت مازیار زارع و پژمان نوری داعیه ی مربی گری دارند و به همین بهانه مازیار زارع بعد از حضور دوباره ی محمد احمدزاده در راس کادرفنی تیم دستیار شد . این بهانه ی خوبی است که داشته های مازیار زارع و پژمان نوری به چالش کشیده شود و شاید این دو آن قدر خوب عمل کنند که ملوان صاحب مربیان نو شود . یک مربی با ایده های تازه . هر چند می توان تاکید کرد ملوان پیش از این که به یک مربی خوب نیاز داشته باشد به یک اسپانسر مالی قوی نیاز دارد . ملوان زمانی می تواند نفس بکشد و به دنبال ماجراجویی در بازی های لیگ یک باشد که دغدغه ی مالی نداشته باشد . فوتبال حرفه یی شده ؛ این البته یک شعار تکراری است . بازیکن فوتبال بازی می کند که درآمد کسب کند ؛ مثل همه ی مردم . اگر قرار باشد در این بین درآمدی نباشد ، طبیعی است که ملوانی هم نخواهد بود و دیر یا زود به سرنوشت تیم هایی دچار می شود که نام شان حتی از ملوان هم بزرگ تر بود اما امروز اثری آن ها در فوتبال ایران نیست و تنها نامی از آن ها باقی مانده است .

ملوان روزهای نویی را آغاز کرده است . این در بازی با نیروی زمینی پیدا بود . تیم از همان استارت ، بازی را تهاجمی آغاز کرد . ۳ گل به حریف زد . هر چند در ادامه به خاطر کم تجربگی کادرفنی دو گل خورد اما در نهایت به سه امتیاز بازی دست یافت تا دومین برد فصل را تجربه کند . بی شک مازیار زارع اگر سرمربی تیم باقی بماند باز هم دستور به ارایه ی بازی تهاجمی خواهد داد . ملوان این قدر در هفته های گذشته امتیاز از دست داده است که دیگر فوتبال احتیاط آمیز برای این تیم جایز نیست .

البته یکی از تصمیمات ملوان می تواند جذب مربی جدید باشد ؛ هر چند که برخی می گویند ادامه ی مسیر با مازیار زارع به سود ملوان است . به خصوص که از نظر مالی شرایط خوبی ندارد .

"ورزش سه"

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه