رفتن به بالا
  • یکشنبه - 3 آذر 1398 - 19:12
  • کد خبر : ۱۷۸۷۲
  • مشاهده :  83 بازدید
  • چاپ خبر : صعود گل ریحان و نصرتی به صدر

صعود گل ریحان و نصرتی به صدر

گل ریحان با شکست بادران به صدر جدول مسابقات لیگ یک رسید .

از هفته ی سیزدهم مسابقات لیگ یک تیم گل ریحان البرز در بازی خارج از خانه برابر بادران قرار گرفت و با شکست ۲-۱ میزبان خود به صدر جدول مسابقات رسید .

این دیدار در ابتدا با برتری محسوس بادران آغاز شد و شاگردان فرهاد کاظمی خیلی زود و در دقیقه ی ۲۰ صاحب یک ضربه ی پنالتی شدند که این ضربه را کیوان امرایی تبدیل به گل کرد . در ادامه بادران باز هم می‌توانست به گل برسد که موقعیت‌های خطرناک این تیم از دست رفت و نیمه ی اول با برتری نارنجی پوشان پایان یافت .

با شروع نیمه ی دوم این مسابقه بیشتر در میانه ی میدان پیگیری شد و گل ریحان موقعیت‌های خطرناکی در ضدحمله و هم‌چنین ضربات ایستگاهی به دست آورد . در دقیقه ی ۶۰ مسابقه از گوشه ی محوطه ی جریمه خطایی برای شاگردان نصرتی به دست آمد . بازیکنان این تیم توپ را به داخل محوطه ی جریمه ارسال کردند و سیدمحسن حسینی گل اول را به ثمر رساند و نتیجه ی تساوی حاکم میدان شد . پنج دقیقه بعد نیز در موقعیتی مشابه باز هم ضربه ی ایستگاهی برای گل ریحان به دست آمد و این بار شاهین مجیدی با استفاده از اشتباه گلر بادران گل دوم را وارد دروازه کرد و در نهایت گل ریحان با نتیجه ی ۲-۱ حساس ترین برد هفته را به دست آورد .

شاگردان محمد نصرتی در گل ریحان با این برد ۲۸ امتیازی شدند و به صدر جدول مسابقات رفتند . بادران نیز با ۲۲ امتیاز در رده ی پنجم جدول باقی ماند .

 

 

"ورزش سه"

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه