رفتن به بالا
  • شنبه - 9 آذر 1398 - 17:53
  • کد خبر : ۱۷۹۰۶
  • مشاهده :  66 بازدید
  • چاپ خبر : انزلی‌چی‌ها بردند و دو رقمی شدند

انزلی‌چی‌ها بردند و دو رقمی شدند

ملوانان توانستند دیدار امروز خود برابر آلومینیوم را با برتری به پایان برسانند . آن ها در شش هفته ی اخیر یک بازی در میان توانستند برابر حریف خود به برتری برسند .

یکی از بازی های مهم ملوانان در لیگ فعلی ، به دیدار امروز این تیم برابر  آلومنیوم اراک در انزلی بر می گردد . دیداری که شاید از ابتدای لیگ آن قدرها مهم نبود که اکنون برای انزلی چی ها اهمیت زیادی پیدا کرد . دیداری که در نهایت با برتری بازیکنان ملوان به پایان رسید .

انزلی چی ها از ابتدای بازی امروز دروازه ی حریف را مدنظر داشتند تا این که در میانه های همان نیمه ی اول توانستند به دروازه ی حریف برسند . موقعیتی که برای انزلی چی ها یک پنالتی به همراه داشت و مهیار زحمتکش توانست آن را تبدیل به گل کند . ملوانان همین نتیجه را تا پایان نیمه ی اول حفظ کردند و در نیمه ی دوم نیز با محافظت از گل به ثمر رسیده ، موفق شدند سه امتیاز مهم این بازی را برای خود کنند .

با این گل ملوانان ، آن ها در شش هفته ی اخیر توانستند یک بازی در میان برابر حریف به برتری برسند و در نتیجه تغییرات ملوانان با حضور کادرجدید مدیریتی کاملاً به چشم بیاید . آن ها با سه امتیازی که در دیدار امروز به دست آوردند ، توانستند خود را ۱۱ امتیازی کنند و هرچند هنوز در رده های پایینی جدول رده بندی حضور دارند اما فاصله ی خود را با دیگر تیم های لیگ کم تر کنند .

اراکی ها اما با این شکست همچنان ۲۱ امتیازی باقی ماندند تا در رده ی نهم جدول رده بندی قرار بگیرند .

 

"ورزش سه"

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه