رفتن به بالا
  • یکشنبه - 10 آذر 1398 - 14:21
  • کد خبر : ۱۷۹۱۲
  • مشاهده :  32 بازدید
  • چاپ خبر : آقای درخشان ! قایقران خط قرمز ماست ، عذرخواهی کن
درخواست مازیار زارع :

آقای درخشان ! قایقران خط قرمز ماست ، عذرخواهی کن

مربی ملوان بندرانزلی بعد از پیروزی تیمش مقابل آلومینیوم اراک بخشی از صحبت‌هایش را به ادعای جنجالی حمید درخشان اختصاص داد و از او خواست تا عذرخواهی کند .

حمید درخشان ، سرمربی سابق پرسپولیس و پیشکسوت فوتبال ایران در گفت و گویی جنجالی بحث‌هایی درباره ی مرحوم سیروس قایقران مطرح کرد که اکنون با خشم هواداران ملوان و گیلانی‌ها مواجه شده است .

موضوعی که باعث شد تا مازیار زارع ، پیشکسوت ملوانی‌ها و عضو کادرفنی کنونی این تیم در پایان بازی دیروز تیمش مقابل آلومینیوم که با برتری انزلی‌چی به پایان رسید به این موضوع واکنش نشان دهد و در این باره درخواست عذرخواهی از درخشان را داشته باشد . همه می دانند که مرحوم قایقران برای ما چه خط قرمزی است و واقعاً برای من جای سوال است که حمید درخشان آن لحظه چه به ذهنش رسید که درباره ی این موضوعات صحبت کرد و باعث ناراحتی انزلی‌چی‌ها و همه ی مردم ایران شد .

وی در پایان صحبت‌هایش در این باره گفت : امیدوارم که آقای درخشان همان طور که صحبت هایی درباره ی مرحوم قایقران کردند ، این شهامت را داشته باشند که از مردم انزلی چی و گیلان و ایران عذرخواهی کنند . اگر هم قرار بود صحبتی کنند ، باید بدانند که دست این مرحوم از دنیا کوتاه است . برای ما جای سوال است که اصلاً چه طور این بحث انجام شده و این انتظار را داریم که ایشان در یک نشست مطبوعاتی بابت این صحبت‌ها عذرخواهی کند .

 

"ورزش سه"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه