رفتن به بالا
  • یکشنبه - 10 آذر 1398 - 14:25
  • کد خبر : ۱۷۹۱۴
  • مشاهده :  50 بازدید
  • چاپ خبر : حمله ی فیزیکی مربی به خبرنگار (عکس)

حمله ی فیزیکی مربی به خبرنگار (عکس)

در پایان بازی ملوان – آلومینیوم اراک شاهد اتفاق تلخی در استادیوم تختی انزلی بودیم که گویی فیلم و عکس های مربوط به این اتفاق ضبط و برای کمیته ی انضباطی ارسال شده است .

ماجرا از این قرار است یکی از اعضای کادرفنی تیم آلومینیوم اراک به سمت یکی از خبرنگاران می دود و به سمت او لگد پرت می کند و او را مورد ضرب و شتم قرار می دهد . در نهایت با وساطت آن هایی که در صحنه بودند دعوای فیزیکی مربی و خبرنگار تمام می شود !

شاید خبرنگار سوالی را در کنفرانس خبری پرسیده که نامربوط بوده و محمود فکری را عصبانی کرده . یا هر دلیل دیگری که عصبانیت اعضای کادرفنی تیم آلومینیوم اراک را به همراه داشته است ، توجیه جالبی برای حمله ی فیزیکی به خبرنگار نیست و طبیعتاً در چنین شرایطی انتظار از کمیته ی انضباطی این است که به دقت ماجرا را واکاوی کرده و رایی را صادر کند که هیچ کس در هیچ جایگاهی به خود اجازه ی توهین به طرف مقابل را ندهد ، چه رسد به این که بخواهد در زمین فوتبال دست به حمله ی فیزیکی بزند که دور از شان و زیبنده ی فوتبال نیست .

در این مسابقه تیم ملوان با نتیجه ی یک بر صفر بازی را به سود خود به پایان برد . درباره ی این صحنه نمی خواهیم قضاوتی داشته باشیم و حتماً اتفاقی رخ داده که اعضای کادرفنی تیم آلومینیوم اراک عصبانی شدند اما به هیچ وجه این رفتار قابل توجیه نیست ، حتی اگر حق با اعضای کادرفنی تیم آلومینیوم اراک بوده باشد .

 

 

"ورزش سه"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه