رفتن به بالا
  • سه شنبه - 12 آذر 1398 - 19:06
  • کد خبر : ۱۷۹۲۵
  • مشاهده :  44 بازدید
  • چاپ خبر : خوب‌ها و بدهای لیگ یک در یک نگاه

خوب‌ها و بدهای لیگ یک در یک نگاه

تا هفته ی پانزدهم رقابت های لیگ آزادگان تیم های مختلف رکوردهای بیشترین و کم ترین برد و باخت و مساوی را به نام خود ثبت کرده اند که به بررسی آن ها می پردازیم .

رکورددار بیشترین پیروزی نود ارومیه با هشت پیروزی می باشد ، پس از آن گل ریحان و فجر هرکدام با هفت پیروزی رکورددار بیشترین پیروزی هستند ؛ عنوان کم ترین پیروزی هم به علم و ادب با تنها یک برد می رسد و پس از آن استقلال خوزستان ، آرمان گهر و رایکای بابل هرکدام با دو برد ، رکورددار کم ترین برد می باشند .

رکورد بیشترین تساوی لیگ را نیز گل ریحان البرز با هشت تساوی به خود اختصاص داده و پس از آن رایکا و آرمان گهر هرکدام با هفت تساوی رکورددار بیشترین تساوی اند ، در حالی که کم ترین مساوی را هم علم و ادب تبریز و ملوان با تنها دو نتیجه ی مساوی به ثبت رسانده اند ، پس از آن ها نیروی زمینی و سپیدرود با سه تساوی قرار دارند .

کم ترین باخت هم مربوط به گل ریحان است ، تیمی که تا این مقطع حتی یک بازی را هم واگذار نکرده و پس از آن نود ارومیه و فجرسپاسی هرکدام با یک باخت صاحب رکورد کم ترین باخت اند ؛ رکورد بیشترین باخت را نیز علم و ادب تبریز با یازده باخت به خود اختصاص داده و بعد از آن هم ملوان با نُه باخت .

 

"خبرگزاری ایلنا"

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه