رفتن به بالا
  • یکشنبه - 17 آذر 1398 - 20:23
  • کد خبر : ۱۷۹۸۰
  • مشاهده :  76 بازدید
  • چاپ خبر : پورغلامی : تلاش می‌کنیم که از میدان مسابقه با پرسپولیس دستِ پُر خارج شویم

پورغلامی : تلاش می‌کنیم که از میدان مسابقه با پرسپولیس دستِ پُر خارج شویم

مربی تیم گل گهر سیرجان گفت : برای بازی با پرسپولیس تمهیداتی داریم و می‌خواهیم با دست پر از میدان این مسابقه خارج شویم .

فرهاد پورغلامی در مورد شرایط حال حاضر گل‌گهر اظهار داشت : خدا را شکر شرایط خوبی داریم . در بازی‌هایی که انجام می‌دهیم بازیکنان عملکرد خوبی دارند . تیم به خوبی خلق موقعیت می‌کند و فرصت‌های خوبی به دست می‌آوریم اما در بحث گل زدن باید تمرکز بیشتری داشته باشیم . زحماتی که بازیکنان می‌کشند ، فوق‌العاده است اما این زحمت‌ها باید تبدیل به گلزنی و برد شوند . مشغول کار روی همین موضوع هستیم و به امید خدا این اتفاق خواهد افتاد .

وی در مورد این که گفته می‌شود ، قرار است تیم گل‌گهر با دو بازیکن خارجی تقویت شود ، تصریح کرد : قرار است دو بازیکن بیایند ، آن ها را تست کنیم و پس از آن در موردشان اظهارنظر کنیم . جزییاتی از این بازیکنان و زمان حضور آن‌ها نمی‌دانم اما آن طور که شنیده‌ام دو بازیکن آفریقایی هستند که در پست مهاجم بازی می‌کنند .

مربی تیم گل‌گهر در خصوص این که در برخی رسانه‌ها مطرح شد که گادوین منشا مهاجم اسبق تیم‌های پرسپولیس و استقلال مورد توجه ی کادرفنی این تیم قرار گرفته است ، گفت : نمی‌دانم این خبرها از کجا می‌آید ، صحبتی با منشا نداشته‌ایم . در بحث منشا نبوده‌ایم و فیلمی هم از این بازیکن ندیده‌ایم . جزییاتی از این مساله نمی‌دانم و شاید بهتر باشد از خود آقای جلالی سوال کنید .

وی در مورد این که گل‌گهر برای بازی مقابل پرسپولیس بازیکن مصدوم دارد ، اظهار داشت : خدا را شکر بازیکنان مصدوم ما آماده شده‌اند و به احتمال زیاد برای بازی با پرسپولیس همه ی نفرات‌مان را در اختیار خواهیم داشت .

پورغلامی در مورد بازی این هفته گل‌گهر مقابل پرسپولیس افزود: فیلم‌های چند بازی اخیر این تیم را دیده‌ایم. بازیکنان این تیم هماهنگ تر شده‌اند و در حال حاضر فوتبال هماهنگ‌تری را به نمایش می‌گذارند. آن‌ها خواسته‌های کادرفنی جدید را بهتر اجرا می‌کنند اما ما هم تمهیداتی برای بازی مقابل آن ها داریم . تمرینات خوبی را پشت سر می‌گذاریم و برای بازی این تیم آماده می‌شویم .

مربی گل‌گهر ادامه داد : می‌دانیم که بازی سختی داریم اما گل‌گهر هستیم و می‌آییم که بازی خودمان را انجام دهیم . تلاش می‌کنیم که از میدان این مسابقه با دست پر خارج شویم . تیم ما بازی خوبی را به نمایش می‌گذارد . در بازی‌ مقابل شهرخودرو یا نفت مسجدسلیمان بچه‌های ما تلاش خیلی خوبی در زمین انجام دادند و می‌توانستیم به گل هم برسیم . به هرحال باید روی زدن ضربات آخر بیشتر تمرکز کنیم و امیدواریم در بازی این هفته از این نظر موفقیت خوبی داشته باشیم .

 

 

"خبرگزاری فارس"

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه