رفتن به بالا
  • یکشنبه - 17 آذر 1398 - 20:32
  • کد خبر : ۱۷۹۸۲
  • مشاهده :  85 بازدید
  • چاپ خبر : جدایی تدریجی ملوان از منطقه ی خطر

جدایی تدریجی ملوان از منطقه ی خطر

تیم فوتبال ملوان در هفته ی شانزدهم لیگ دسته اول موفق شد چهارمین پیروزی‌اش را به دست آورد تا رفته رفته از انتهای جدول فاصله بگیرد .

در هفته ی شانزدهم رقابت های لیگ یک تیم فوتبال ملوان موفق شد در دیداری خارج از خانه رایکای بابل را شکست دهد که این چهارمین پیروزی آن ها در این فصل بود .

شاگردان مازیار زارع به لطف این پیروزی یک بر صفر خارج از خانه ۱۴ امتیازی شده و برای اولین بار در این فصل از جمع ۲ تیم انتهای جدول جدا شدند . 

ملوانی‌ها که هفته‌ها در انتهای جدول قرار داشتند ، این امید را نزد هواداران شان زنده کردند که رفته رفته به رده‌های مطمئن تر در جدول صعود کنند .

یکی از نقاط ضعف تیم ملوان در این فصل خط دفاعی آسیب پذیر آن هاست که بعد از شهرداری تبریز که با ۲۸ گل خورده ضعیف ترین خط دفاعی را دارد ، با ۲۵ گل خورده به همراه سپیدرود رشت دومین خط دفاعی آسیب پذیر لیگ یک را دارند که این خط دفاعی ضعیف کار آن ها را قدری دشوار کرده است .

در پایان هفته ی شانزدهم ملوان با ۱۵ بازی و ۱۴ امتیاز بالاتر از رایکای بابل ۱۳ و شهرداری تبریز ۶ امتیازی در رده ی شانزدهم جدول قرار دارد .

این تیم در هفته ی هفدهم لیگ یک در خانه میزبان قشقایی شیراز است که این دیدار از ساعت ۱۴ روز پنجشنبه ۲۱ آذر در ورزشگاه تختی انزلی آغاز می‌شود .

 

 

"خبرگزاری مهر - علی خلف"

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه