رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 25 دی 1398 - 19:48
  • کد خبر : ۱۸۲۸۹
  • مشاهده :  66 بازدید
  • چاپ خبر : سپیدرود رشت ۳ بازیکن جدید جذب کرد

سپیدرود رشت ۳ بازیکن جدید جذب کرد

پس از باز شدن پنجره ی نقل و انتقالات باشگاه سپیدرود رشت ، این تیم در آخرین روزهای پنجره ی نقل و انتقالات زمستانی لیگ یک آزادگان با سه بازیکن باتجربه قرارداد منعقد کرد .

فرزاد محمدی ، ابوالفضل قربانی و میثم کریمی با حضور در دفتر باشگاه سپیدرود و توافق با افشین ناظمی مدیرعامل این باشگاه به عضویت سپیدرود در آمدند .

فرزاد محمدی مهاجم ۳۲ ساله ی ارومیه یی فوتبال ایران سابقه ی بازی در لیگ برتر و لیگ یک را دارد و در تیم های نفت مسجدسلیمان ، داماش گیلان ، مس کرمان ، ماشین سازی تبریز ، استقلال اهواز و نود ارومیه به میدان رفته و نیم فصل نخست لیگ یک را در تیم مس رفسنجان عضویت داشته است .
میثم کریمی دیگر بازیکنی بود که غروب سه شنبه با تایید دست نشان به سپیدرود ملحق شد . وی ۲۹ ساله است و زاده ی اهواز و در پست هافبک دفاعی بازی می کند . کریمی نیم فصل نخست در استقلال خوزستان عضویت داشته است .
وی سابقه ی پوشیدن پیراهن تیم های سرشناسی همچون فولاد خوزستان ، نفت آبادان ، ملوان بندرانزلی (سربازی) ، نساجی مازندران و استقلال خوزستان را در در لیگ برتر و دسته اول در کارنامه دارد .
ابوالفضل قربانی هافبک مدافع ۳۳ ساله ی سابق پارس جنوبی آخرین بازیکنی بود که عصر سه شنبه به عضویت سپیدرود درآمد . وی سابقه ی عضویت در تیم‌هایی همچون هپکو ، شن سا‌ و آلومینیوم اراک ، تربیت یزد ، نساجی مازندران و پارس جنوبی جم را در کارنامه دارد .
"دی اسپورت"

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه